Aitame Saskia Alusalu 2018. aasta taliolümpiale!

 (29)

Saskia Alusalu
Saskia AlusaluFoto: Rauno Volmar

Möödunud reedel Vooremaa konverentsil loodud heategevusfond “Aitame Vooremaa sportlased taliolümpiale“ toetab kiiruisutaja Saskia Alusalu ettevalmistusi ja pääsemist 2018. aastal Lõuna-Koeras Pyeongchangis toimuvatele taliolümpiamängudele.

Vooremaa konverentsi 15 eurot maksnud osalustasust läks 5 eurot Adaverest võrsunud Alusalu toetuseks, vahendas goodnews.ee.
„Püüame tugevdada Saskia taustameeskonda ja kaasame tema toetamiseks ka ettevõtjaid. Loodame, et järgmistel taliolümpiamängudel on Vooremaa kiiruisutaja nii finaalis kui ka medalistide pjedestaalil,” ütles konverentsi korraldaja, riigikogu liige Aivar Kokk.

Konverentsi lõputseremoonial osalenud ja koosolijatele tänusõnu lausunud Saskia Alusalu märkis, et peab väga oluliseks jõgevamaalaste sooja ja kaasaelavat suhtumist ning materiaalset toetust.

“Sporditegemiseks vajaliku raha küsimine on mulle üldiselt ebameeldiv,“ ütles Alusalu. „Tunnen, et tahan tegeleda ennekõike kiiruisutamisega ja mitte muretseda sponsorluse pärast. Paraku on see aga üks osa suurest spordist. Vooremaa konverents annab võimaluse paremate lahenduste leidmiseks majandusprobleemidele ja nii saan pühendunumalt tegeleda oma huvialaga.”

Kõigil huvilistel on võmalik Saskia Alusalu toetuseks annetada MTÜ Põltsamaa valla spordiklubi Tervis arveldusarvele EE 571010220008140017. Selgituseks: Aitame Vooremaa sportlased taliolümpiale.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare