Tasuks gümnaasiumite arvestuse kindel esikoht ja tublid individuaalsed esitused.

BT seitsmevõistluses oli võidukas Mari Lutšihhin (2210 p), teise koha saavutas Liina Edvand (2040 p). AT seitsmevõistluses pidi Anett Kaldas võistlema ainult iseendaga ja tasuks võit (2549 p). Poistest saavutas Kent Pirma AP kümnevõistluses kolmanda koha (4137 p). Karikavõidule andsid oma panuse veel Marleen Valdas, Kadi-Triin Varik, Markus Sepp, Kaspar-Rasmus Eelmaa, Margus Pari, Kert Jõema ja Silver-Erik Audse.

13. septembril koguneti Kehtna staadionile, kus algklasside õpilastel oli kavas piirkondlik jooksuvõistlus.

Läks pigem hästi, sest nii mõnigi üllatas positiivselt nii ennast kui teisi.

Keidy Kaal oli III vanemate tüdrukute 60 m jooksus (9,8) ja III ka 600 m jooksus (2.31,9). Samas vanusegrupis saavutas Carmen Melts II koha 200 m jooksus (36,5).

NT 60 m jooksus saavutas III koha Anna-Liisa Jõema, 200 m jooksus oli Annaliis Tiik II (41,6) ja 600 m jooksus saavutas II koha Sophie- Demi Kulbok (2.45,2), ning III koha Annaliis Tiik (2.46,2).

Nooremate poiste 1000 m jooksus oli võidukas Arto Kivisild (2.29,6), II koha saavutas Egon-Marten Anto (2.29,6). Lisaks saavutas Egon-Marten III koha 60 m jooksus (10,0) ja 200 m jooksus (35,8).

22.09 heideti Järvakandi spordiväljakutel vahendeid ja selgitati välja selle sügise mitmekülgseim heitja. Heidete mitmevõistluses võisteldakse kuulitõukes, odaviskes, kettaheites, vasaraheites ja raskusheites.

Vahendeid heidetakse vastavalt vanuseklassile ja meetrid liidetakse. Nii lihtne see ongi. Meeste arvestuses tuli võitjaks Egert Tomingas (AP - 126.11 m), kes suutis pinevas heitluses edestada „vanameister" Lembit Zahkna (M55 - 125.59 m), kolmas oli Tanel Kurisoo (M - 121.26 m). Esikolmikule järgnesid Margus Sepp (M - 112.22 m), Kaspar-Rasmus Eelmaa (BP - 87.28 m) ja Markus Sepp (CP - 71.43 m). Naiste arvestuses tuli võitjaks Mari Lutšihhin (BT - 85.17 m, teine oli Kristel Kruusmaa (CT - 56.67 m), kolmas Marleen Valdas (CT - 52.65 m) ja neljas Kadi- Triin Varik (CT - 46.20 m).