Viru-Nigula VI karikasari Novus- koroonas lõppes meie valda sissekirjutatud Heinar Vallaste võiduga.Teisele kohale jäi Raivo Ruberg ja kolmandaks mängis Tauno Jõgiste Rakverest.

* * *

Viru-Nigulas toimusid Lääne-Virumaa meistrivõistlused lauatennises, kus osales 16 mängijat meilt ja võideti 10 medalit.Tütarlaste klassis sai II koha Renate Johanson.

Noormehed 2002 ja nooremad klassis võitis Carl-Henrig Järvepere II koha, järgnesid Vasta koolist Dmitri Kuznetsov, Andris Tauer, Olger Tauer ja Mairon Nukk.

Noormehed 1996 ja nooremad klassis jäi Reimo Luhaste 7-ks ja Hendrik Peek 8-ks.

Meesteklassi näitas Pekka Laidinen, saavutades kuldmedali.

Naispaaride kolmandaks mängisid meie õpetaja Anu Laidinen ja Ljudmilla Russakova.

Meespaarismängudes võidutsesid Pekka Laidinen ja Kristjan Saluvee Kadrinast.

Segapaarismägude hõbedased medalid said Anu Laidinen-Pekka Laidinen.

* * *

Viru-Nigula VIII karikasari lauatennises sai lõppakordi 14.aprillil.Osalejaid oli 31. Üldse kokku osales 70 võistlejat.Meie Vasta Kooli parima mängija tiitli sai Carl-Henrig  Järvepere, II koht Reimo Luhaste ja III Dmitri Kuznetsov .

Parim Viru -Nigula mängija: Tiit Järve, II koht Ervins Veitsurs ja kolmas Ain Tiivas.

Üldkokkuvõttes saavutas AS Eesti Flexa tööline Juris Kalninš juba teist hooaega esikoha.

Kõige noorem osaleja oli 6-aastane Olger Tauer.