Eakatel oli lustakas naistepäevapidu


Eakatel oli lustakas naistepäevapidu
Kõhutantsija esmakordselt Koksvere seltsimajasKõo Vallaleht

Korduvaid rõõme
elus on palju -
naistepäev üheks
neist rõõmudest jääb.

Külalisi oli seekord rohkem, kui meid endid Koksvere seltsimajas 9.märtsil. Pidu algas sissejuhatava videoga sellest, kuidas loodi Kübaramooride klubi Tapa mail, millega see tegeleb, kes võivad olla selle liikmed. Järgnesid tervitused, tutvustamised humoristlikus laadis, mis kutsusid esile nii tugeva käteplagina kui naerupahvakud ja lustilise meeleolu.

Väga meeldiv oli vaadata kõhutantsijannat. Ma arvan, et meie eakad polnud varem seda näinudki.

Tore oli kahe meesterahva esinemine, kuigi tegelikult olid nad naised, kes oskasid imetlusväärselt meeste samme ja liigutusi järele teha. Kahju ainult, et keegi peolistest ei tahtnud kohapeal saada Kübaramooride klubi liikmeks. Nii jäi meil nägemata vastuvõtu tseremoonia.

Vahepeal esines Kabala tantsurühm Segadik oma tantsudega. Suurt huvi pakkus nii line-tantsu kui Pilistvere valsi õpetamine, milles oli osalejaid külaliste hulgast ja ka meie endi seast. Kõik esitused olid hoogsad ja nii meeldivad, et sööminegi ununes. Pärast esinemisi algas nagu ikka jalakeerutus, mida juba ammu ootasid lauas istujate jalakesed.

Aitäh korraldajatele, Tiina Leisile ja Katre Saarele ning perenaistele lauale valmistatu eest! Eriti meeldis mulle Tiina hool kohvi pakkumisel, sest eakatel on ikka raske seigelda kohvitassiga üle läikiva põranda.

Oli ilus ja meeldiv pidupäev nii vaatajatele kui esinejatele, naeru, nalja, tantsu ja lustiga.

Helin Valk,
peolauas istuja ja vaataja

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare