Eesti sportlased tõid Taekwon-do Euroopa Meistrivõistlustelt kuus medalit


Foto: Hannes Hunt
Foto: Hannes Hunt

Eesti Taekwon-do koondis on tagasi Bledist (Sloveenia), kus toimusid Euroopa Meistrivõistlused. Võistlustele kogunesid ligi 1 000 delegaati 29 riigist. Eesti meeskond oli esindatud suure koosseisuga. Koju toodi kuus medalit, millest üks oli hõbe- ja viis pronksmedalit.

Neli medalit on noorte sportlaste arvel. Nikita Piljavets ja Artjom Solovei võitsid kompleksharjutustest pronksmedalid. Samuti teenis pronksmedali alla 75 kg sparringus Aleksandr Jonasing. Denis Davõdovi, Aleksandr Ivanovi, Nikita Tšistjakovi, Aleksandr Jonasingi, Johan Seppa ja Vladislav Žarovi meeskondlik hüppetehnika tõi koondisele hõbemedali. Selles kategoorias sai kuldmedali tšehhi meeskond ja pronksmedali vene meeskond.

Vanemate sportlaste tulemused olid seekord võrreldes eelnevate aastatega tagasihoidlikumad. Pronksmedali võitsid Olga Borissenko kompleksharjutuste eest ning Kazbulat Shogenov alla 71 kg sparringus.

 „Rõõm on tõdeda, et sel aastal oli Eesti esindatud Euroopa Meistrivõistlustel suurearvulise koondisena, kuhu kuulusid noored lootusi andvad sportlased. Kõik sportlased esinesid väärikalt, kuigi kõik meie ootused ei täitunud. Kõige olulisem on see, et meistrivõistlused näitasid, et Eestis kasvab uus põlvkond tugevaid sportlasi", - ütles Eesti Taekwon-do liidu president Mihhail Kõlvart.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare