Elva uueks abilinnapeaks saab Marika Saar


Elva uueks abilinnapeaks saab Marika Saar
Ekraanitõmmis

Elva linnavolikogu istungil kinnitati uueks abilinnapeaks Marika Saar, kelle vastutusvaldkondadeks on hariduse- ja kultuurivaldkonnas koostöö arendamine, linna mainekujunduse korraldamine ning turundusstrateegia elluviimise koordineerimine.

"Elva peab muutuma piirkonna hariduskeskuseks. Analüüsid näitavad, et Elvas on võimalik gümnaasiumi pidada ainult koostöös ümbruskonna elanikega. Selleks, et õpilased sooviksid tulla Elvasse õppima on lisaks tugevale gümnaasiumiharidusele oluline pakkuda mitmekülgset huviharidust, mõnusat linnakeskkond ning toimivat koolitransporti," ütles Marika Saar.

Elva linnavolikogu võttis eilsel istungil vastu Elva linna turundusstrateegia. "Tegemist on ambitsioonika plaaniga, mida hakata üheskoos ellu viima. Soovime tutvustada Elvat kui tervistavat ja aktiivset tegevust pakkuvat looduskuurorti kogu perele," lisas Marika Saar.

Marika Saar alustab abilinnapea ametis 1. augustil. Saar on töötanud Tartu maavalitsuse nõunikuna, hetkel töötab Tartu Linnavolikogu fraktsiooni nõunikuna ning on Nõo vallavolikogu aseesimees.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare