FOTOD: Rahvaliigas selgusid naiste finalistid

 (4)

FOTOD: Rahvaliigas selgusid naiste finalistid
Foto: Credit24 Rahvaliiga

Credit24 Rahvaliigas on selgunud esimesed finalistid. Naiste A-tugevusgrupis on põhiturniiri järel selgunud neli võistkonda, kes pääsevad 5. mail Kiilis toimuvale finaalturniirile. 27 punktilise ülekaaluka esikoha saavutas põhiturniiril Ülenurme naiskond.

Heitlus järgnevatele kohtadele oli aga äärmiselt tihe ning otsustavaks said viimased mängud. Teise koha finaalis pälvis Saaremaa 16 punktiga, kolmanda koha Sparta 15 punktiga ning neljandana lunastas finaali pääsme TTÜ Dynamo/Särtsakad (fotodel) 14 punktiga. Ülinapilt jäi finaali ukse taha Audru naiskond, teenides 13 punkti. Nad suutsid küll mõlemas omavahelises mängus Särtsakad alistada, kuid kahjuks teiste vastaste vastu loovutati punkte täpselt nii palju, et finaali pääsust jäi pisut veel puudu. Auväärt kuuenda koha saavutas 5 punktiga Eesti Maaülikooli naiskond, kes suutis hooaja jooksul kaks korda võita koha võrra kõrgemal olevat Audrut. Meeste A-tugevusgrupis on jäänud veel mängida mõned mängud enne kui lõplik tabeliseis selgeks saab.

Foto: Credit24 Rahvaliiga

Esimesed finaali pääsejad on selgunud ka B-tugevusgrupis. Naiste Harju regioonis kohtusid omavahel Kiili SK I ja VK Kramp N1 ning TTÜ Neemeco ja Retro. Esimeses kohtumises oli Kiili naiskond kindlalt 3:0 parem VK Kramp naiskonnast, andes Kiili fännidele võimaluse kodus toimuval finaalturniiril ka omadele kaasa elada. TTÜ Neemeco ja Retro vaheline kohtumine möödus aga tõusude ja mõõnadega mõlema võistkonna jaoks. Mängu võitis TTÜ Neemeco tulemusega 3:2 (-18, 19, -22, 16, 9). Kolmanda finaali pääseja selgitavad sel nädalal VK Täht ja Peetri sõbrad, kes mõlemad on hooaja jooksul heas mänguhoos olnud.

Naiste lõuna regioonis on kahele finaalikohale võistlema jäänud veel viis võistkonda: Paide VK, Tõistmuudu, Tõrva VK, Võru Vald ja Tartu SS Kalev. Naiste ida regioonis on edasipääseja juba selgunud. Kunda NT ja Narva SK Energia vahelise poolfinaali kohtumise võitis kindlalt Narva naiskond tulemusega 3:0 ning tagas endale pääsu finaalturniirile.

Meeste B-tugevusgrupis on jäänud kõikides regioonides veel pidada viimased võistlused, selgitamaks välja finaali pääsejad. 

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Unistuste ajalooõpik, mida sul kooliajal ei olnud! Kõige suurem EV100 raamat vaid 15,90 €. Telli ette SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare