Oli kandev jõud projekti “Tabivere Gümnaasiumi staadioni rekonstrueerimine” läbiviimisel

Juhendas edukat laulutüdrukut Neidi Kulli, kes pääses edasi ETV Laulukarussellile

Oli kandev jõud Ühtelaulmise korraldamisel ja mitmete projektide elluviimisel Tabivere vallas.

Neidi Kull
Esines edukalt laulukonkursil ja pääses ETV Laulukarussellile

Katrin Roodla
Viis lugemisaasta jooksul läbi arvukalt ettevõtmisi, mis aitasid raamatu lugejale lähemale tuua

OÜ Vudila
Tegid ära suure töö selle nimel, et Kaiaveres avati suvel kogu pere mängumaa Vudila

Eneli ja Kalvo Kaasik
Viisid edukalt ellu Juula külamaja projekti

Annika Riisalu
On teinud sellel aastal tublit tööd alaealiste õigusrikkumiste ennetamisel

Aasta parim noorsportlane

Jarmo Andressoo
Saavutas Eesti noorte meistritiitli kuulitõukes, pälvis hõbemedali kettaheites ja pronksmedali odaviskes, tuli Balti noorte maavõistlusel kergejõustikus kuulitõukes III kohale

Aasta parim meessportlane

Rannar Raantse
Saavutas EMT Estoloppet Eesti pikamaasuusatajate sarjas kokkuvõttes 30. koha, Alutaguse Maratonil 31. koha, Tartu Maratonil 100. koha ja SEB I Tallinna Maratonil 54. koha. Maratonijooksus sai kirja aja 2:59.51, millega saavutas Eesti meistrivõistluste arvestuses 27. koha.

Aasta parim naissportlane

Ivika Lainevee
Eesti meistrivõistlustel pälvis hõbemedali tänavasõidus, pronksmedalid grupi- ja eraldistardist sõidus ning medalid trekisõidus ning 1. koha Tartu Rattarallil N-21 klassis.