03.12 toimusid Paides E-Piima spordihoones Järva­maa 6.-9.klasside saalihoki karikavõistlused. Imavere Põ­hikooli poisid saavutasid ras­kes finaalvõistluses Retla vas­tu I koha (koosseisus: Lauri Reinpõld, Arno Kiik, Reio Kalda, Kristo Mikk, Reigert Meerbach, Siim Erberg, Ragnar Põldpüü). Kokku osales 10 kooli: I Imavere Põhikool, II Retla Kool, III Aravete KK, 4.-6. Paide Ühis­gümnaasium, Paide Gümnaa­sium, Väätsa Põhikool, 7.-10. Koigi Põhikool, Roosna-Alli­ku Põhikool, Laupa Põhikool, Vodja Kool.

18.01 toimusid Imave­re Põhikoolis saalijalgpalli EKSL Rahvaliiga alagrupi võistlused. Imavere Põhikoo­li naiskond saavutas II koha (koosseisus: Janella Põldpüü, Liilia Järmut, Sirle Kiik, Haldi Välimäe) ja meeskond III koha (Ragnar Põldpüü, Siim Erberg, Engo Väli, Mihkel Õunapuu).

24.01 toimusid Paides E-Piima spordihoones Järvamaa 4-5.klasside poiste saalijalg­palli karikavõistlused. Imave­re Põhikooli võistkond saa­vutas 7nda koha (koosseisus: Ken Järve, Marol Luhamaa, Janar Järmut, Sven Erik Sel­lik, Kristopher Härm, Mario Erm). Kokku osales 8 kooli: I Paide Gümnaasium, II Paide Ühisgümnaasium, III Väätsa Põhikool, 4. Roosna-Alliku, 5. Koeru, 6. Laupa, 7. Imavere, 8. Järva-Jaani. Meie kooli poisid näitasid, et mängida nad os­kavad, kuid paraku jäi seekord puudu kogemustest ja ühtsest meeskonna tunnetusest.

24.01 toimus Pärnus Osa­vaima Korvpalluri Festival. Imavere Põhikooli esinda­sid nooremas vanuses Liilia Järmut, Margit Kiik ja Salvia Evely Goldin, kes saavutasid 7nda koha. Vanemas vanuses esindasid Riina Kiik, Janella Põldpüü ja Karmen Goldin, kes saavutasid 5nda koha.

08.02 toimusid Paides E-Piima spordihoones 6-9.klas­side poiste saalijalgpalli EKSL alagrupi võistlused. Kokku osales kolm kooli. Imavere Põhikooli võistkond saavutas I koha (koosseisus: Arno Kiik, Siim Erberg, Kristo Mikk, Reio Kalda, Tario Raimond Meerbach, Reigert Meerbach, Ragnar Põldpüü). Teise koha saavutas Paide Ühisgümnaa­sium ja kolmanda koha Paide Gümnaasium. Võistluse võit­mine andis Imavere põhikooli poistele võimaluse minna eda­si vabariiklikku finaali, mis toi­mub 27. veebruaril Viljandis.