Jõgevamaa kodanikeühenduste konverents 11.novembril


11.novembril kella 11 - 17 Vaiatu rahvamajas Ootame kodanikeühendusi, ettevõtjaid, omavalitsuste esindajaid ja kõiki aktiivseid inimesi kaasa mõtlema vabatahtlikkuse teemadel Jõgevamaal.

Konverentsil arutletakse vabatahtliku töö mõiste üle, tutvustatakse uusi kaasamismeetodeid, arutletakse koostöövõimalusi ühenduste ja Jõgevamaa vabatahtlike keskuse vahel, tutvustatakse Jõgevamaa vabatahtlike koostöövõrgustiku loomise projekti ja tuuakse praktilisi näiteid vabatahtlike kaasamise plussidest ja miinustest Jõgevamaa kultuurisündmuste läbiviimisel.  

Ettekannetega esinevad Tanel Talve MTÜst Voose Kõrts, Külli Vollmer Eesti Külaliikumisest Kodukant, Heidi Paabort NÜst Juventus ja Valdi Reinas MTÜst Sokuturi.  

Maailmakohvikus saavad kõik osalejad kaasa rääkida teemadel: milleks ja kellele on vaja maakondlikku vabatahtlike keskust, millal mina oleksin nõus minema vabatahtlikuks, millised on vabatahtliku kaasamise plussid ja miinused ning mida minu jaoks tähendab vabatahtlik töö.  

Konverentsi juhib Märt Treier   Registreerimine kuni 09.novembrini Jõgevamaa Arendus-ja Ettevõtluskeskuses tel 776 8063, 520 8423, e-postil: kersti@jaek.ee või www.jaek.ee.

Konverents on tasuta. Põltsamaalt ja Jõgevalt toob - viib konverentsile tasuta buss.

KAVA

TUTVUSTUS

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare