Jõulurõõm 2010


„Saksad sõitsid saaniga, mina vaene kelguga,“ laulsid „Jõulurõõmul“ koos kõige mehisemad ja kõige pisemad. Haaslava meeskoori ja laulustuudio „Vikerkaar“ laululapsi oli rõõmustav koos musitseerimas kuulda, dirigeeris Marlene Leopard (Foto: Maire Henno)
„Saksad sõitsid saaniga, mina vaene kelguga,“ laulsid „Jõulurõõmul“ koos kõige mehisemad ja kõige pisemad. Haaslava meeskoori ja laulustuudio „Vikerkaar“ laululapsi oli rõõmustav koos musitseerimas kuulda, dirigeeris Marlene Leopard (Foto: Maire Henno)Eestielu

Iga inimese hinges on headust ja armastust.
Kui ta neid kuulab ja teeb, mida nad käsivad,
siis annab ta palju seda, mida maailm kõige
rohkem vajab. See ei ole keeruline,
aga selleks on vaja julgust.
Selleks on vaja julgust, et inimene kuulaks
headust iseendas ja tegutseks selle järgi.
(P.Casals)

Abivalmis ja hingega inimesi on meie ümber palju. Siinjuures tahangi tänada häid haldjaid – Arvo Kann, Haljand Kaasik, Aare Miller, Heiki Sarapuu, Sirje Suur, Maire Henno, Marge Einola, Urmas Sarja, Reet Sakk, Toomas Kivend, Oskar Kann, Ilona Tarkonen, ErgoKaldjärv, Liisa Õige, Aarne Peda, Virve Park, Maarja Meeksa, Maret Liiv, Aira Laul, Aime-Laine Kahk, Hannes Haugasmägi, Valerija Strelovskaja, Siim Parisoo, Mihkel Oolep, Mairo Kongi, kes juba teist aastat ulatasid sündmuse ettevalmistamisel sõbrakäe ja tänu sellele sai sündida “Jõulurõõm 2010”.

Jõulutervitusi tõid vallavanem Aivar Aleksejev ja kirikuõpetaja Kristjan Luhamets. Silmailu ja kosutust pakkusid jõuluturu „Meelele ja keelele“ kauplejad.

Jõulurõõmu pakkusid Ülenurme segakoor,MTÜ Õnnemaa beebikool, laulustuudio „Vikerkaar“, Tiiu Voorti vilistlaskoor, Kullerkupu lasteaed, Haaslava meeskoor, Reola tantsumemmed, Tõrvandi lasteaed, Reola naisrühm, Peeter Ernits, Meril Kilkja Imre Saareleht, Ülenurme Pere- ja noortekeskuse showtantsugrupp „Ciara“, Metsamoor Võrumaalt, ansamblid „Mesipuu“ ja „Vikker“, Tõrvandi raamatukogu kohvikklubi ja Aime-Laine Kahki näiteringi õpilased, Lauri Hermann „Elmari“raadiost, heli ja valgusetooja OÜ Xell Light.

Toetajaks olid Ülenurme Vallavalitsus, MTÜÜlenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts „Nurmenukk“, Bio Berry, FIE Oskar Kann, UrmasSarja Põllu talu, OÜ „Olme“, „Wilhelmine“ ilusalongikosmeetik Ilona Tarkonen, OÜ Reola Köögiviljad,OÜ Einola talu ja Priit Einola, Ülenurme Gümnaasiumi Spordiklubi, OÜ „Ülenurme Teed“, OÜ „Kemmerling“, MTÜ Õnnemaa.

Hea vallarahvas ja külalised, tänan teid osalemast ja tore, et tõite endaga kaasa rõõmsa meele, mis aitas nii mõnegi külmakraadi soojemaks võluda.

„Jõulurõõm 2010“ fotosid on võimalik näha aadressil www.onnemaa.ee ja soovi korral pilte tellida aadressil neemefoto@gmail.com või tel 5567 4714.

Ergo Kaldjärv tegi sündmusest ka videofilmi,mida saab uuel aastal näha Ülenurme Pere- ja noortekeskuses ning huvilistel on võimalik seda endale ka tellida.

Rahulikku jõuluaega!

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare