KAART: Eesti kummitustefännid on pannud õudsed kohad kaardile

 (87)

KAART: Eesti kummitustefännid on pannud õudsed kohad kaardile
Foto: Ester Vaitmaa

Eesti paranormaalsete nähtuste fännid on juba mõnda aega täitnud google mapsile põhinevat kaarti. Tänaseks võib sealt leida kümneid kohti, kus on nähtud või tuntud millegi seletamatu kohalolu. Jutt ei ole siin niivõrd UFO-dest, vaid vaimudes, kummitustest.

Kaardilt on näha, et selliseid kohti on üle terve Eesti, hetkel on vaid Ida-Virumaal, Viljandi- ning Valgamaal tühjemad laigud. Seda, kas üks või teine koht ka tegelikkuses verdtarretavaid kogemusi pakub, on keeruline öelda. Tõelised fännid on käinud öösiti sellistes kohtades luurel ning istunud tunde vaikuses ning pimeduses, et midagi jääks diktofonile või fotole. On neidki, kes erinevates foorumites väidavad, et on siin-seal helisid ka jäädvustanud. Samas on ka inimesi, kes on pettununa tagasi tulnud ning on arvamusel, et ju on tegemist kõigest kohalike rahvajuttudega.

Hea lugeja, kas sinul on olnud kokkupuuteid kaardil toodud kohtadega? Kas tead veel mõnd paika, kus võiks vaime kohata? Pikema loo saad meile saata siit.

Vaata, millised on need kohad, kus kummitusi kohata võib.


View Kummitavad kohad in a larger map

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare