Laupäeval, 28.aprillil võis näha Falco noori võistlemas kahes riigis. Võrus toimus Eesti Karateliiga etapp Dragon Cup ja Soomes Panda Cup. Kahe võistluse peale kokku oli möödunud laupäev väga medalirohke: 4 kulda, 4 hõbedat ja üks pronks. Kusjuures nii Soomest kui Võrust õnnestus lausa kaksikvõit koju tuua.

Dragon Cupi tulemused: I koht Roland Samler U16 - 70 kg, Andreas Unt U16 - 57 kg, Kaspar Kitse U12 - 35 kg. Kaspar Kitsega samas kehakaalus jäi napilt kohtunike hääletusega teiseks samuti Falco karateka Taner Salmann. Teise koha sai ka Indrek Guitor U18 - 61 kg ning pronksi võitis Jesper Roon U14 - 45 kg.

Panda Cupi tulemused: Soomes saavutas esikoha Gert Martin Kärner 8-9-a ABS, kes alistas fi naalis teise Falco karateka Martin Kiilaspää. Oma vanusekategoorias jõudis fi naali kaTambet Leetsi 10-11 ABS, kuid pidi seal kahjuks vastase paremust tunnistama.

Pildil on karateklubi Falco treener Karl Viiol koos Tambet Leetsi, Gert Martin Kärneri ja Martin Kiilaspääga.