Eesti meistritiitli Ju-Jutsus võitsid 17a. Kevin Amon Põlva linnast (Põlva ÜG), kuna Kevin võistles täiskasvanute klassis, siis seda hinnatavam oli, et ta pälvis täiskasvanute klassi eripreemia parima tehnika eest. 11a. Henri Loosaar Orava vallast (Orava PK) Henri võitis 10-12a. poiste arvestuses eripreemia parima tehnika eest. 10a. Jessike Koort Põlva vallast (Põlva ÜG) ning 9a. Erik-Villem Lehtmäe Valgjärve vallast (Saverna PK).

6. novembril viidi läbi Tukums Open 2010 Lätis. Võistlustules käisid nelja riigi - Valgevene, Leedu, Eesti ja korraldajamaa Läti karatesportlased. Karateklubi Keiko ridades käis võistlustules 11 karatekat ja koju toodi 11 medalit, neist 4 kulda, 2 hõbedat ja 5 pronksi. Kuldadega naasid Põlva linna poiss 12a. Karl-Markus Jens (Põlva ÜG), Orava valla poiss 11a. Henri Loosaar (Orava PK), Põlva linna neiu 10a. Selma Rein (Põlva KK) ja Valgjärve poiss 9a. Erik-Villem Lehtmäe (Saverna PK).

13. novembril viidi Tartus läbi Falco Cup 2010 (karateliiga 2 etapp) karates, mille korraldajaks oli Eesti Karate Föderatsioon ja karateklubi Falco. Võistlesid noored, kadetid ja juuniorid ning lisaks eestlastele olid võistlustel kohal ka Läti karateklubid. Karateklubi Keiko ridades käis võistlustules 18 karatekat ja koju toodi 16 medalit, neist 6 kuldset; 4 hõbedat ja 6 pronksi. Selle tulemusega saavutasime klubide arvestuses tubli esimese koha. Esikohad võitsid Sigrid Avald Põlva vald (Põlva KK), Renno Pilberg Põlva linnast (Põlva ÜG), Karl-Johannes Lehtmäe Valgjärve vald (Saverna PK), Karl- Markus Jens Põlva linnast (Põlva ÜG), Henri Loosaar Orava vallast (Orava PK) ja Jessike Koort Põlva vallast (Põlva ÜG).