„Kasari Rahvasprint 2012" tõotab tulla osalejaterohke - rajal saab näha hooaja kiiremaid autosportlasi

 (1)
„Kasari Rahvasprint 2012" tõotab tulla osalejaterohke - rajal saab näha hooaja kiiremaid autosportlasi
Pilt on illustreeriv. Foto: RallyMannDelfi Pilt

Tuleval nädalavahetusel, täpsemini laupäeval 22. septembril, korraldab MTÜ KR Racing Läänemaal Martna vallas Kasari külas „Kasari Rahvasprindi 2012", mis on Eesti Autospordi Liidu Rahvasprindi Karikavõistluste 2012. aasta viimaseks etapiks. Karikavõistluste viimane etapp tõotab tulla osalejaterohke ning rajal saab näha hooaja kiiremaid autosportlasi!

Ajaloolisel Valge Daami ralli radadel toimuvale võistlusele annavad rahvusvahelist mõõdet võistlejad vennas vabariigist Lätist.

Võistlustulle lähevad kaheratta- ja neljarattaveolised autod, naised, noored, Moskvitši Liiga, Nõukogude Liidus toodetud tagarattaveolised tänavasõiduautod ning sportklassi masinad.

Kruusal sõidetav rada saab olema oma kiiremate ning aeglasemate lõikude ja takistustega huvitav nii võistlejatele kui ka publikule. Päeva esimene võistlusstart on kell 11 ning võidukihutamist jätkub kella 17-ni. Pealtvaatajatel soovitavad korraldajad tulla kohale varem, kuna siis võistlusrada kõndimiseks vaba ning saab valida endale kõige parema koha võistluse jälgimiseks. Võistluse käiku selgitab kommentaator, kohal on toitlustaja ning üritus on pealtvaatajatele tasuta!

Üldisele liiklusele on 22.09.2012. a kella 10.00-st kuni võistluse lõpuni orienteeruvalt kella 16.30'ni suletud Martna vallas Keskküla tee Kasari küla sildist kuni Risti-Virtsu maanteeni. Korraldajad vabandavad võimalike ebamugavuste tõttu ning loodavad mõistvale suhtumisele.

Korraldajad lubavad anda endast parima, et võistlused Kasari küla kandis saavad igaaastaseks traditsiooniks ning rõõmustavad läänlasi sellega, et toovad autospordivõistluse koduõuele kätte - praegune väike pealtvaataja on loodetavasti tulevane kiire autosportlane!

Täpsem info võistluse kohta krracingu kodulehelt.

Just Sina oled oodatud kaasa elama!

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare