Keila-Joal avati konstaablipunkt

 (1)

Keila-Joal avati konstaablipunkt
Lääne-Harju politseijaoskonna juhataja Kaido Saarsoo, vallavanem Kalev Laast ja abivallavanem Anneli Sert lindilõikamise tseremoonial

Oli omamoodi tähenduslik, et Keila-Joa konstaablipunkt avati just naistepäeval, sest kohalik konstaabel on naispolitseinik Kadi Kuuseoja.

Naistepäevast aga avamisel ei räägitud, pigem ikka sellest, kuidas mõni avalik teenus rahvale ka lähemale tuleb. Seni tuli sõita Kloogale või Keilasse, kui oli vaja konstaabli jutule pääseda. Ka Laulasmaalt ja Lohusalust on Keila-Joale lühem maa ja parem bussiühendus. Uude konstaablipunkti pääseb, kui minna Keila-Joa bussipeatusest mere poole pika madala majani metsa servas, sinna, kus kunagi oli postkontor. Vallavanem Kalev Laast ütles, et ruumid leidis ja remontis vald ning lisaks konstaablile hakkab siin käima ka keegi valla sotsiaaltöötajatest. Praegu on vastuvõtuajad paika pandud nii, et Keila valla konstaabel on kohal esmaspäeviti kell 13-15, Harku valla konstaabel kolmapäeviti kell 10-12. Keila abivallavanem sotsiaaltöö alal Anneli Sert kinnitas, et nende valdkonna töötaja on Keila-Joal iga kuu teisel teisipäeval kell 15-16, aga kui jutulesoovijaid on palju, pikendatakse vastuvõtuaega või tullakse sagedamini.

Lääne-Harju politseijaoskonna juht Kaido Saarniit tervitas uue konstaablipunkti avamist, öeldes, et see kindlasti suurendab politsei kohalolekut piirkonnas, kus talvel tundub kõik vaikne ja rahulik, aga suve saabudes kasvab inimeste arv kümnetes kordades.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare