Keila linnapeaks valiti Enno Fels, palgaks 2240 eurot kuus

 (21)
Keila uus linnapea Enno Fels (vasakul) ning lahkunud linnapea Tanel Mõistus (Foto: Keila linnavalitsus)
Keila uus linnapea Enno Fels (vasakul) ning lahkunud linnapea Tanel Mõistus (Foto: Keila linnavalitsus)

Keila LInnavolikogu valis 4.septembril 14 poolthäälega Keila linnapeaks Enno Felsi.

Keila linnapea Enno Fels on sündinud 6.septembril 1954, Järvamaal Sõrandu külas, alates 1981.aastast elab Enno Fels Keilas. Ta on abielus, tal on kaks täiskasvanud last.
 
Fels on lõpetanud 1981.aastal  Tallinna Polütehnilise Instituudi elektriinsenerina, pärast mida asus ta tööle Keila Teraviljasaaduste Eksperimentaalkombinaati, kus ta töötas  tehnikaosakonna inseneri, hiljem  energeetiku ja peaenergeetiku kohusetäitjana. Aastatel 1986 - 2004  töötas ta Harju Kommunaalettevõtete Kombinaadis, hilisemates vormides Harjumaa Elamu-ja Kommunaalmajanduse Tootmiskoondis, OÜ Harko ja Cleanaway Keila OÜ. Töökohad olid energeetik, tehnikaosakonna juhataja, peainsener, juhatuse liige ( juhataja).
 
Enno Fels on valitud viiel viimasel korral Keila Linnavolikogusse,  esimest korda 1993.aastal. Ta on olnud keskkonna ja rahanduskomisjoni esimees, volikogu aseesimees. Alates 2004.aastast kuni tänaseni oli ta mõnekuuse pausiga Keila abilinnapea. Põhilised tegevusvaldkonnad on tal linnavalitsuses olnud : kommunaalmajandus, linnaplaneerimine, ehitus, maakorraldus, teede korrashoid jms.
 
Enno Felsi hobide hulka kuuluvad muusika, tervisesport, ehitustööd, varasemalt on ta tegelenud  ka võistlusspordiga.

Linnapea palk hakkab olema 2240 eurot kuus.

Seotud lood:

Linnapea puhkusele minek toimub Keila Linnavalitsuse korralduse alusel.

Linnapeal võimaldatakse ametiülesannete täitmiseks kasutada ametiautot ja mobiiltelefoni. Ametiauto kasutamiseks tuleb sõlmida linnapeaga leping, mida volitati allkirjastama linnavolikogu esimeest.

Linnapea lähetamine toimub Keila Linnavalitsuse korralduse alusel. Linnapeale hüvitatakse lähetuskulud ja makstakse päevaraha lähtuvalt Vabariigi Valitsuse 28. märtsi 2001. aasta määruses nr 108 „Teenistuslähetuse kulude hüvitamise ja päevaraha maksmise tingimused, ulatus ja kord" sätestatud määradest, kusjuures päevaraha suurus on välislähetuse korral 32 eurot päevas.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare