3.-4.koha kohtumises olid vastamisi TÜ/Rock II ja KK Hito, mäng kulges tasavägiselt esimestest minutitest peale, natuke kogenumad hitolased võtsid lõpuks võidu tulemusega 91 : 87 ja tasuks pronksmedalid. KK Hito: Siim Laur 25p. 10lp. Edvard Trumm 23p. 14lp. Sander Saare 14p. TÜ/Rock: Kristjan Evart 25p. Taavi Leok 24p. Karl-Kristjan Vaab 18p.

Finaalis vastamisi Kohila SK ja Filmipood.ee. Mäng algas tormiliselt, üllatuslikult Kohila võitis juba esimese veerandaja 26:4, edasi kulges mäng väga närviliselt, Filmpood.ee mehed ei olnud rahul kohtunike tegevusega, ilmselt oli see ka tingitud asjaolust,et jäädi kohe alguses masendavasse kaotusseisu. Kohila suutis kogu mängu hoida oma kontrolli all, lõppseis vormistati tulemusega 78 : 62! Üleplatsimeheks osutus Kohila mängujuht Rait-Riivo Laane, kelle arvele kogunes 29 punkti, teda toetasid Timo Ilves 12p.8lp. Heiko Niidas 11p. 9 lp. Kustas Kirsipuu 10p. Filmipood.ee  Howard Frier 22p. Raoul Suurorg 12p.

Eriauhinnad pälvisid Heiko Niidas I liigas kõige rohkem blokeerinud viskeid ja Rait-Riivo Laane I liigas kõige rohkem andnud resultatiivseid sööte.

Nüüd seisavad ees veel Kohila SK meeskonnal meistriliiga üleminekumängud Võru KK meeskonnaga teisipäeval 3.mail kell 19.00 Kohila Spordihoones ja neljapäeval 5.mail kell 20.00 Parksepas.

Kohila Spordiklubi koosseis hooajal 2010/2011: Marko Ahven, Antti Hanson, Kaur Heinaru, Timo Ilves, Tõnis Kadarik, Kustas Kirsipuu, Kaarel Kont-Kontson, Rait-Riivo Laane, Sten Laane, Martin Lang, Erik Luts, Heiko Niidas, Kristian Paekivi, Martin Polman, Raido Pomerants, Siim Regat, Tarmo Sikk, Erkki Voronin.Treener Jüri Pritsin