Kahjuks loobus viimasel minutil Jõõpre võistkond, kes pidi ka algselt kindlalt osalema, mis aga omakorda ajas eelnevalt paikapandud mängugraafiku segi. Sellest hoolimata soosis meid ilmataat ja turniir sai maha peetud. Mängud kujunesid huvitavateks, sest igas geimis võidetud punktil oli lõppkokkuvõttes tähtis osa. Nii näiteks kogusid teise ja kolmanda koha jagamisel Audru ja Lavassaare võistkonnad võrdse arvu geimivõite, aga kaotatud geimides kogus Lavassaare 3 punkti enam, kui Audru ja pälvisid teise koha, Audrule kolmas koht. Võitjaks osutus ja sai aastaks rändkarika enda valdusse seekord Tõstamaa võistkond, kes võitis nii Koongat, kui Audrut 2: 0, aga Lavassaarega mängiti viiki 1:1. Neljandaks jäi siis Koonga võistkond. Võitjate võistkonnas mängisid Harli Käärt, Janek Jaansoo, Aro Kütt, Joel Pulk, Karoliine Kask, Moonika Adler ja Ivilin Midri. Lavassaare võistkonna koosseisu kuulusid Villu Ilves, Argo Marksalu, Ken Kärg, Hero Prins, Raido Limberk, Marit Mägi ja Laura Toomiste. Võislustest osavõtjatele olid Lavassaare Vallavalitsuse poolt välja pandud medalid, meened, diplomid ja kokk Urve poolt valmistatud maitsev supp. Aitäh neile, samuti suured tänud ka õnnestunud üritusele kaasaaitamise eest Ljudmillale ja Üllele ja muidugi kõigile osavõtjatele! Ilusat sportlikku suve kõigile!

Aili Rehe Audru võstkonnast: Tere, suuuuur aitäh!. Ja väga tore turniir oli. Jätkake ikka edaspidi ka seda. Tahaks järgmisel aastal jälle tulla.....