Kuidas läheb Võhma Seltsimajal?


Restaure OÜ tublid töömehed: Artur Ismael, Alo Üidik, Andrus Mägi, Hando Lepviikmann ning Heikko Kaldma
Restaure OÜ tublid töömehed: Artur Ismael, Alo Üidik, Andrus Mägi, Hando Lepviikmann ning Heikko KaldmaVihula Valla Leht

Just seda küsivad viimasel ajal mu tuttavad nii kodukandist kui ka kaugemalt.

On ju meie vana Võhma maja jätnud kauneid ja kustumatuid mälestusi rahvakultuuri tegijatele ja nautijatele juba üle 100 aasta.

Ja mul on väga hea meel alati vastata, et vanaproua läbib just praegu noorenduskuuri.

PRIA meede 3.2 , rahvasuus tuntud kui külameede, andis oma panuse 60 000 euro näol. Ja ülejäänud seltsimaja I etapi remondiks vajaminevad 32 365 eurot on kokku saadud Vihula valla ja muidu heade inimeste toetusest.

Tööd on ehitusettevõtte Restaure OÜ poolt tehtud tähtaegselt ja praegu küll loodame esimese etapi lõpetada 20.06.2013.a.

Siinkohal tahaksime tänada meie maja remonti algusest kuni etapi võiduka lõpuni läbi viivaid Restaure OÜ tublisid mehi: ettevõtte juht Valmar Järg, objektijuht Artur Ismael ja iga töö peale osavad Alo Üidik, Andrus Mägi, Hando Lepviikmann ning Heikko Kaldma. Arvestades, et need mehed on remontinud või ehitanud Võsu Jäätmekeskuse, Käsmu Rahvamaja, Kadila Rahvamaja ja endise Inju Lastekodu, on meie kallis maja ikka heades kätes küll.

Omanikujärelevalvet teeb meile aga Mati Piirsalu. Hea, kui vajalikke mehi kodukandist leida!

Esimese etapi käigus saab maja täiesti uue näo.

Ehitatakse juurdeehitus, vahetatakse katus, uksed-aknad, korrastatakse ja uuendatakse esifassaad. Rohkemaks raha seekord ei jätku.

Tulge vaadake, milline meie maja uues kuues välja näeb juba 8. juunil. Siis tähistame oma seltsi segakoori ja naisrahvatantsurühma 5. sünnipäeva. Esineme ise ja laseme esineda ka külalistel. Tulge meile külla - lubame, et olenemata veel lõpetamata remonditöödest on meie peod ikka endiselt sellised, mida kaua mäletatakse!

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare