Lõbus matemaatika: kõik ülesanded muudeti venekeelseksLõbus matemaatika: kõik ülesanded muudeti venekeelseks
Keila Leht

20. aprillil toimus Keila Koolis maakondlik matemaatikaalane üritus, mille muutis keerukamaks see, et kõik ülesanded muudeti venekeelseks. Kohal oli 10 kooli.

Iga õpilase külge kinnitati kleeps, mis kujutas endast mõnda kindlat eset. Selle järgi leidis igaüks endale meeskonna aulas, kuhu hiljem koguneti.

Lahendati väga erinevaid matemaatikaülesandeid, mis pandi kokku plakatite, multifilmi, õhupallide, tikkude, vanalinna piltide ja paljude muude abivahendite toel. Oli ka liikuvaid ülesandeid, nagu raamat peas ja kaenla all ringi hüppamine ning paberlennukite lennutamine. Lõpu poole sai lauldud ka karaoket tuntud vene lastelauludest, iga rühm eraldi. Päeva kokkuvõtteks valiti välja kõike tublimad. Esimese koha sai rühm nimega Kolmnurgad, teise Arvutid ja kolmanda Kringlid.

Kõigile jagati diplomid ja tahvel šokolaadi. Ürituse korraldasid Keila Kooli õpetajad Svetlana Sidorova, Niina Nikitina ja Maia Basharenko.

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare