Tüdrukutest oli võitja Mia Maria Rebane, teiseks jooksis end Karolina Kull ja kolmandaks Vesselina Suhhanova. Veel osalesid Kirke Külmsaar, Katariina Gusseva ja Kamillo Kaisel.

Lastejooks - lapsed vanuses 8-12 aastat. Distantsi pikkus 800 meetrit.

Poiste arvestuses tuli võitjaks Ike Kaugerand ajaga 4.28. Teisele kohale jooksis end Danil Rumjantsev ja kolmandale kohale Martin Bekker.

Tütarlaste seas oli parim Birgit Tammemäe ajaga 5.18. Talle järgnes Eliisa Gusseva.

Veel osalesid: Andrus Anti Rimmeld, Karl Erik Rootam, Georgi Betško, Pert Paesüld, Andrei Bekker, Deniss Kotenko.

Täiskasvanuid tuli sellel aastal kohale viis. Kõik mehed läbisid ligi 7 kilomeetrise distantsi.

Suure edumaaga võitis kõiki Jaanus Kallaste, aeg 21.50 on 10 sekundit eelmise aasta tulemusest kehvem. Teisele kohale jooksis end Pent Paalberg, aeg 23.30 on jällegi 24 sekundit eelmise aasta tulemusest parem. Kolmandana ületas lõpujoone Alo Allmägi, kelle aeg oli 24.31. Rain Gussev parandas oma kahe aasta tagust rekordaega 14 sekundi võrra. Tema lõpuajaks jäi 26.10. Viimasena ületas finišijoone kõige noorem osaleja, 14 aastane Juuso Roihu Tallinnast, aeg 28.28.

Kahju, et sellel aastal õrnem sugu jäi esindamata, ehk järgmisel aastal on pilt stardijoonel uhkem.

Auhinnalaua eest hoolitses Loksa Linnavalitsus ja SA Loksa Sport.