Lugeja Virtsust: Swedbank jätab vanurid lõksu!

 (64)
Lugeja Virtsust: Swedbank jätab vanurid lõksu!
Foto: Andres Putting

Swedbank on otsustanud Virtsust ära viia terve Hanila valla ainsa pangaautomaadi. Kokku on pangal plaanis teisaldada 32 automaati, millest umbes 20 kaotatakse täiesti ära. Delfi lugeja Virtsust kirjutas Rahva häälele, kuidas panga otsus tõepoolest sealsete inimeste elu mõjutab.

"Minu kodukoha lähimad Swedbanki automaadid on 25 km kaugusel Virtsu ja Lihula automaadid. Lapsed käivad Kõmsi lasteaias ja seepärast käin pidevalt ka just Virtsu automaadist raha välja võtmas.

Enamik toimetustest olen üritanud küll korda saata pangakaardiga, aga paraku on aeg-ajalt tarvis ikka ka sularaha. Kui on vaja bussiga Pärnu sõita, siis pileti eest saab maksta ainult sularahas ja kui seda pole, siis jääb sõit ära.

Sularaha on tarvis ka aeg-ajalt, et maksta lasteaia väljasõitude eest jne. Nüüd, kui Virtsust automaat ära kaob, pean hakkama ekstra Lihulasse sõitma, kui mul on tarvis sularaha. Järgmine võimalus on alles Pärnu, kuid sinna on lausa 70 km. Ääretult kahju, et sedasi tehakse.

Kõige rohkem paneb see mind muretsema Virtsu inimeste pärast. Paljudel pole autot, et minna Lihulasse sularaha välja võtma ja kui sularaha parasjagu üldse pole, siis ei saa ju ka bussiga. Ning vaesed vanurid, kelle tervis pole enam kiita ja kellel on liikumisega on raskusi!"

Osta koos Maalehega praktiline käsiraamat lihtsamatest ehitustöödest hinnaga vaid 4,99 €!
Vaata lähemalt

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare