Rauno Reinart Eesti meistrivõistlustel neljas

Eesti meistrivõistlustel murdmaajooksus saavutas Rauno Reinart noorsooklassis 4 km distantsil 4. koha. Järvamaa murdmaajooksu meistrivõistlustel võitis Rauno 3 km jooksus esikoha.

Medaleid saalihoki Eesti meistrivõistlustelt

Naiste saalihoki Eesti meistrivõistlustel võitsid Eesti Maaülikooli SK kooseisus hõbemedalid Koerus mängijateed alustanud Meelike Terasmaa ja Kadri Kuriks. Spordiselts Sparta naiskonnas saavutasid 4. koha samuti Koerust pärit Liina Kink, Eret Tomband ja Sigrid Saar.

Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused murdmaajooksus

Koeru KK võistkond saavutas neil võistlustel võistkondlikult 3. koha. Individuaalselt võitsid oma vanuseklassis Johanna Ilves, Nele Neeme ja Steven Harinov. Teise koha saavutasid Lishanna Ilves, Katre Kluust ja Valdi Jalast. Kolmandat kohta olid väärt Merilyn Ivask ja Birgit Mets. Esikuuikusse jooksid ka Lisette Lehtmets, Me-his Neem ja Carolyn Mets.

Koeru seeriajooksude 1. etapp.

Koeru seeriajooksude ja tervisekõnni avaetapil oli 76 osalejat. Jooksudistantsidel võidutsesid oma vanusegrupis Kaisa Timm, Johanna Ilves, Aliis Jürgen, Nele Neeme, Tiina Idavain, Kerdo Kuldner, Valdi Jalast, Janar Kulp, Rauno Reinart ja Ülo Jammer.

Kergejõustikuvõistlused Koerus

11. mai kell 17.00 Koeru valla meistrivõistlused 1. etapp (100 m jooks, kaugushüpe, odavise, 1000 m jooks - Koeru KK staadion).

24. mai kell 17.00-18.00 Koeru seeriajooksu ja tervisekõnd 2. etapp (Koeru laululava juures).

2. juuni kell 12.00 Koeru SK viievõistlus (Koeru KK staadion).