Luunja Noortevolikogu (LNV) peatas tegevuse


Luunja Noortevolikogu (LNV) peatas tegevuse
Foto: MorgueFile

LNV on tegutsenud alates aastast 2009. Vallavolikogu pool­ne põhimääruse kinnitamine leidis aset 2010 aasta juunis ning sellest ajast peale oleme korraldanud erinevaid üritusi, osalenud volikogu komisjonide töös ning panustanud tublis­ti riikliku tasandi noortepoliitika arendamisse.

Peamine aktiivgrupp (Kadi Kerner, Heiko Mertsina, Arvi Kiik ja Geiu Hummal) on olnud LNV liikmed algusest peale. Ole­me täiendanud suuresti oma kogemuste ja tutvuste pagasit, näinud nii halba kui head noortepoliitikas ning pidanud leppima mõttega, et alati ei lähe kõik nii nagu soovitud ja plaanitud.

LNV tegevuse peatamise otsuse tegi juhatus (Geiu Hum­mal, Arvi Kiik, Heiko Mertsina), kuna LNV Valimised 2013 ei toonud juurde ühtegi uut liiget ning ka ükski vanadest liikmetest ei kandideerinud uuesti. Kuigi juhatuse liikme­te mandaat oli kaks aastat, otsustasime tegevuse peatada. Otsus ei olnud kerge, kuid kolmekesi jätkamine ning LNV elus hoidmine tundus meile üsna keeruline ja mitte kuigi mõistlik.

Kogu LNV „maine vara" (meened, dokumendid) jääb alles, et oodata järgmist aktiivgruppi, kes sooviks LNV tegevustega jätkata. Samuti jääb alles MTÜ Luunja Valla Noored (passiiv­sena). Kui leidub keegi, kes sooviks jätkata sealt, kus meil tee pooleli jäi, siis palun võtta julgelt ühendust minuga - annan üle kogu dokumentatsiooni ning LNV'le ja MTÜ'le kuulu­vad esemed (k.a. kodulehekülg, FaceBook'i konto, e-maili aadress, meili listid ning kõik kontaktid) ja viin teid kurssi kõigega, mis LNV ning MTÜ tegevust puudutab.

Tahan siinkohal tänada kõiki meie endisi liikmeid, kes oma aega on pühendanud LNV arendamisse ning seeläbi panus­tanud koduvalla elu edendamisse. Samuti soovin öelda suur aitäh meie peamistele koostööpartneritele - Luunja Vallava­litsus, Luunja Kultuurimaja, Luunja Noortekeskus, Kavastu Noortekeskus, Eesti Noorteühenduste Liit.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare