Meie logo lugu


Meie logo lugu
Foto: Andres Putting

Haljala noortevolikogu on alles noor - esimene koosolek toimus aastal 2010. Alates 2012. aasta lõpust on töös teine koosseis. Oma lühikese ametis oldud ajaga oleme aga juba päris palju jõudnud ära teha ja olen kindel, et see on alles algus.

Mõeldes selle peale, et meie, Haljala noortevolikogu liikmed, oleme otsene ühendus ülejäänud Haljala noorte ja Haljala valla vahel, tuli meile pähe, et kõige paremini saame oma eesmärkidest ning ka tegevustest teada anda logo abil. Vaadates logo lood esimese mulje!

Pisike mõttealge peas, hakkasimegi korraldama logokonkurssi, millest said osa võtta kõik Haljala noored. Konkursi korraldamiseks saime materiaalset abi Eesti noorteühenduste liidult. Kirjutasime projekti, mis aitas meil lisaks konkursile korraldada avaliku esinemise teemal koolituse, kuhu kutsusime ka Haljala gümnaasiumi õpilasesinduse.

Kahe nädala jooksul laekus neli väga erinevat logo. Kõik tööd olid väga head ning valiku tegemine raske. Peale pikka ning väsitavat vaidlust jõudsime lõpuks noortevolikoguga otsuseni - meie logoks saab Alvar Jõe joonistatud kavand. Teise koha sai Risto Rätsep, kelle logokavand meenutas väga Haljalat. Kolmanda koha andsime Martin Jõele ja Liine Tomingale, kes joonistasid meile kahekesi logo, mis oli inspireeritud Haljala valla logost.

Logokonkursi lõpetamiseks ning auhindade kätteandmiseks korraldasime koosviibimise, kus tänasime osalejaid ning arutasime, kuidas muuta Haljalat noortele veelgi huvitavamaks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et konkurss oli edukas. Järgmisel korral aga ootame noortelt aktiivsemat osavõttu! Kui oled noor ja sul on häid ideid, kuidas Haljalat arendada - anna meile oma mõtetest teada meie facebooki lehel, kirjuta meile noortevolikogu@haljala.ee või lihtsalt otsi meid üles. Üheskoos suudame me kõike! 

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare