Eeskava alustas kitarril Kostivere noortekeskuse juht João Mendonça, samuti esinesid Jõelähtme muusikakooli pillilapsed Tiina Muddi juhendamisel. Kitarri saatel esitas oma menukamaid laule Kerli Puusepp ja eeskava lõpetas Osvald Udrase hoogne lõõtspillimäng.

Vallavanem Andrus Umboja, abivallavanem Priit Põldma ja Jõelähtme Tehnikaspordi klubi juhatuse esimees Väino Haab tunnustasid motosportlasi tänukirjade ning valla meenetega.

Kahtlemata on noorteklassi valla parim motosportlane Hans Priidel, kelle karikasaak on muljetavaldav:
Eesti karikavõistlused motokrossis 2011 - 65cc - 3. koht,
Eesti meistrivõistlused motokrossis 2011 - 65cc - 7. koht,
Äksi noortekrossi karikasari 2011 - 65 cc - 3. koht,
Eesti karikavõistlused talikrossis 2011 - 65cc - 4. koht, mini karikasari 2011 - 65cc - 2. koht.

Jõelähtme motomehed on esinenud edukalt kevadel alustatud Eesti speedway karikasarjas, kus kohad jagunesid järgmiselt:
Ken Viidas - RSV 500 Eesti speedway karikavõistlused 2011 - I koht,

Väino Haab - RSV 500 Eesti speedway karikavõistlused 2011 - II koht,

Kaupo Tisler - RSV 500 Eesti speedway karikavõistlused 2011 - 8. koht,

Ove Viidas - RSV 500 Eesti speedway karikavõistlused 2011 - 9. koht,

Freddy Viidas - RSV 500 Eesti speedway karikavõistlused 2011 - 10. koht,

Reino Viidas - staaikas motosportlane, kes osales mõned päevad enne oma seitsmekümnendat juubelit RSV 500 Eesti speedway karikavõistlustel Kohtla-Nõmme etapil ja saavutas karikasarja kokkuvõttes 13. koha.

Quadide klassis Eesti speedway karikavõistlustel 2011 saavutas Ardo Tigane II koha Ringraja võistlustel Audruringi karikasarjas 2011 klassile C võitis Urmas Haab I koha.

Mini MX klassis saavutas Kristo Kaste Eesti karikavõistlustel talikrossis 7. koha ja Eesti karikavõistlustel jäärajas 13. koha.

Kalvi Kaste saavutas supermoto Eesti meistrivõistlustel - mini SM Hobby klassis II koha, Eesti karikavõistlustel talikrossis mini MX klassis 14. koha.

Mõnusas seltskonnas möödub aeg kiiresti, nii sai läbi ka motomeeste hooaja lõpuüritus.

Kodu poole mindi uute plaanide ja mõtetega. Speedway harrastajatele tuleb eelolev hooaeg huvitav, uus ala on suvega populaarsust kogunud ja võistlustabelisse pääsemiseks tuleb juba talvel ujulas ja jõusaalis alustada.