Mõlemad võistlused võitis kindlalt praegune Eesti naiste suusaorienteerumise esinumber Daisy Kudre, kelle tugevusest annab tunnistust ka maailma karikavõistluste sarja üldarvestuse seitsmes koht hetkeseisuga. Evely Kaasiku kindlustas nende kahe hõbemedalivõiduga endale koha Eesti koondises Euroopa meistrivõistlustele, mis toimuvad märtsikuus Venemaal, Tjumenis.

Meeste eliitklassis saavutas JOKA parimana Ilmar Udam lühirajal 8. koha. Kaarel Kallas oli nii sprindis kui lühirajal üheksas.
Veteranide võistlusklassides võitis Siiri Poopuu naiste N55 klassis sprindis Eesti meistritiitli ja lühirajal hõbemedali.

Noortest järvakatest jõudsid esikuuikusse Jasper Ainjärv, kes saavutas noormeeste M16 klassis lühirajal 5. ja sprindis 6. koha. Poiste M14 klassis lõpetas Georg Paal mõlemad võistlused kuuendana.

Veteranide esikuuikusse mahtusid Raul Laas meeste M55 klaasis sprindis 4. koht ja lühirajal 5. koht, Margus Marrandi klassis M35 ja Paul Poopuu klassis M55 saavutasid mõlemal distantsil 6. koha.

Suusaorienteerumise Eesti meistrivõistluste selle aasta viimased meistrid selguvad sprindi teatesõidus märtsi alguses Põlvamaal.