Näitus-degusteerimine “Maitseelamused sügisandidest”1. oktoober on rahvusvaheline eakate päev. Rahvusvaheline eakate päev tuletab meile meelde, kui olulist osa on kanda eakatel meie ühiskonna elus.

Paljud eakad jätkavad peale pensioniikka jõudmist veel töötamist, osa lööb kaasa aktiivselt ühiskonnaelus, tegeletakse meelisharrastuste ja tegevustega, võetakse osa klubide ja ringide tegevustest. Eakas inimene on kogunud oma elu jooksul palju elutarkust, mida ükski kooliõpik ei sisalda, see on kogemustepagas, mida antakse edasi järeltulevatele põlvedele suusõnaliselt.

Et veidigi osa saada sellest, mida meie valla eakad tahavad meile õpetada ja edasi anda, toimub juba mitmendat aastat üritus "Maitseelamused sügisandidest". Meie valla eakad toovad oma koduaedadest kasvatatud erinevaid aiasaadusi näitusele ja samas nendest valmistatud toidud: hoidised, salatid, mahlad, kompotid, koogid, pirukad jne. Lahkelt jagatakse õpetusi, kuidas on üks või teine hoidis valmistatud ja antakse retsept. Toimub degusteerimine.

Head Hõbehalli klubi liikmed, memmed, vanaemad, emad ja head tädid!

Et Teie oskused ja erinevad retseptid jõuaksid ka asjast huvitatutele, tulge ja tooge päevakeskusesse midagi enda tehtut ja pange kindlasti juurde silt oma nimega ning mis seal purgis või karbis on. Kui sul on retsept selle kohta, siis palun lisa see kindlasti sinna juurde. Päevakeskusesse saab eelnevalt asjad viia samal päeval s.o. 3. oktoobril kella 11.00 kuni 12.00. (tel 603 2171)

Näitus-degusteerimine "Maitseelamused sügisandidest" toimub 3. oktoobril 2011 kell 12.00-15.00 Tabasalus, Eakate päevakeskuses (Teenuste 2).

Parimatele maitseelamuste pakkujatele on Harku valla poolt auhinnad.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare