Nõmme Kalju avab järgmisel aastal erivajadusega noorte treeningrühma

 (7)
Nõmme Kalju avab järgmisel aastal erivajadusega noorte treeningrühma
Foto: Andres Putting

21. juuni kohtumisel jõudsid Nõmme linnaosa vanem Erki Korp ja Nõmme Kalju president Kuno Tehva Eesti jalgpallielu üle arutledes järeldusele, et Tallinnas on suur vajadus puuetega noorte treeningrühma järele.

"Olen kuulnud mitmelt poolt erivajadustega noorte ja laste vanematelt, et treeningvõimaluste leidmine sellistele lastele on äärmiselt raske. Isegi kui sobiv trenn leitakse, tekib sageli probleeme näiteks suvistes treeninglaagrites osalemisega: treeneritel ja laagritöötajatel ei ole tihtipeale piisavalt kogemusi ega teadmisi, et võtta laagritingimustes vastutus erivajadustega laste tervise eest," selgitab Nõmme linnaosa vanem tekkinud mõtte tagamaid.

Nõmme Kalju president Kuno Tehva pakkus välja, et nende klubi võiks uue, erivajadusega noorte treeningrühmaga alustada järgmisel, 2012. aastal.

"Kindlasti ei oleks see vaid Nõmme puuetega noorte jaoks, vaid kaasatud oleks ka soovijad teistest linnaosadest. Sellist praktikat kasutab väga edukalt näiteks meie naaberriik Soome ning see on toonud puuetega noorte igapäevaellu uusi ja rikastavaid võimalusi," kinnitab Kuno Tehva.

Nõmme linnaosa valitsus katab omalt poolt puuetega laste treeningrühma toetuseks Hiiu staadioni kasutamise ja treenerite kulud.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare