Nõmme sotsiaalmaja tähistas 12. sünnipäeva


Nõmme sotsiaalmaja tähistas 12. sünnipäeva
Sotsiaalmaja pere külaliste kõnesid kuulamas (Foto: Tiina Lättemäe)

Teisipäeval, 16. augustil tähistas Nõmme sotsiaalmaja oma 12. sünnipäeva. Sünnipäeva puhul olid sotsiaalmaja peret õnnitlema tulnud Nõmme linnaosa valitsuse töötajad eesotsas linnaosavanema Erki Korpiga, riigikogu liikmed Rainer Vakra ja Viktor Vassiljev, Nõmme tervisekeskuse juhtaja Eve Karmo ning paljud sotsiaalmaja kaastöötajad ja partnerid.

Nõmme sotsiaalmaja pere kiitis ja tänas sotsiaalmaja direktorit Ülle Kasepalu ja kogu kollektiivi sooja suhtumise ning vastuvõtu eest. Linnaosa vanem Erki Korp rõhutas Nõmme sotsiaalmaja tugevat meeskonnatööd, tunnustades sotsiaalmaja pere oskust elus lihtsatest asjadest rõõmu tunda ning ikka ja alati positiivseks jääda.

Nõmme sotsiaalkeskuse kõrval on sotsiaalmaja näol tegemist suurima sotsiaalinstitutsiooniga Nõmme linnaosas. Lisaks sotsiaalkorteritele tegutseb majas ka pansionaat. Hoones paikneb veel saun, mida saavad kasutada kõik ümbruskonna elanikud. Lisaks sellele asub seal Männiku raamatukogu, on spordisaal, kus oma treeninguid viivad läbi mitmed klubid, ning jõusaal. Nõmme sotsiaalmaja asub aadressil Pihlaka 12.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare