Õpetajal vale pill, õpilasel kaÕpetajal vale pill, õpilasel ka
Ansamblit Kutsuge Kobraks Üksteist teadis Saku publik juba oodata.Saku Sõnumid

Juba mitmendat aastat 1. aprillil nii vaatajaidkuulajaid kui esinejaid endid rõõmustanud muusikakooli õpetajate kontsert „Õpetajal vale pill" toimus tänavu pisut hiljem - naljakuu 2. päeval. Toimus muusikakooli kitsukeses kammersaalis, kuhu seekord oli väga keeruline publikut ära mahutada - õpilasi, lapsevanemaid ja muid huvilisi oli vaatama-kuulama tulnud nii palju, et mitmel neist tuli vaat et ühel jalal seistes etteasteid nautida.

Nagu ikka, olid muusikakooli pedagoogidel käes kas nüüd just valed, kuid kindlasti harjumatud pillid: solfedžoõpetaja Tuuli Kopli „näppis" kitarri, viiuliõpetaja Sirje Müller „törtsutas" klarnetit ning klaverispetsid Eugenija Kirss, Sirje Subbe-Tamm ja Tiiu Treufeld üritasid akordionist helisid võluda. Ning tuli välja küll, mõnus oli kuulata!

Muidugi ei puudunud ka Saku publiku hulgas juba oodatud-armastatud pedagoogide rokkgrupp Kutsuge Kobraks Üksteist: kitarri mängisid Tauno Valdna ja Vallo Mänd, löökriistu Mart Süda ja Daniel Julle. Solistid olid muidugi Veronika Tamm ja Tuuli Kopli, kelle oskusi kuulajad ennegi imetlenud. Kuid laulis ka - oh üllatust! - Daniel Julle. Ja suurepäraselt laulis. Saladuseloori alla jäi kostüümikunstniku nimi. Kahju! Ansambli liikmed võiks moekunstniku isiku siiski avalikustada, kindlasti oleks nii mõnelgi vallaelanikul soovi ja põhjust talt nõu küsida.

Eelmistest aastatest juba tuttavaks saanud üritusele lisas uut nägu ansambel Admire ehk Maria Kohv, Harry-Karl Lepp, Martin Järva ja Otto Jõeleht. Õpilased esinesid sel kontserdil esmakordselt. Ja mis vahva, ka neist oli vähemalt ühel kaasalööjal vale pill: Harry-Karl Lepp on muusikakooli kontsertidel siiani akordioni mänginud.

Ilmselt hakkas publik kohe pärast ürituse lõppu uut kontserti ootama. Loodetavasti näeb vale pilliga esinejaid ka järgmisel aastal.

Telli nüüdsest veelgi mahukam ajakiri Maakodu ja võida eksootiline reis Malaisiasse ja Singapuri! Tellida saab siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare