Õpetajate päeval Kiriveres jagati naljakaid käskkirjuÕpetaja ametit proovinud õpilased
Õpetaja ametit proovinud õpilasedKõo Vallaleht

4.oktoobril toimus Kirivere põhikoolis traditsiooniliselt õpetajate päev, kus õpetajaametis proovisid kätt 9. klassi õpilased. 1. klassi klassijuhatajaks oli Lona Lisa Linder, 2.- 4. klassil Marit Leis, 3.klassil Kardo Kiis, 5.- 6klassil. Germo Krabi ning 7.klassil Kärt Seil, kes oli ühtlasi ka kooli direktor. 8. klass käis Kõo lasteaias kasvatajatel abiks.

Kohe hommikul andis direktor Vahur Juudas üle koolikella asendajale. Seejärel sammusid kõik tundidesse, mis olid märkimisväärselt vaiksed.

Andsime kolm pooletunnist  klassitundi. Peale seda oli aga aktus, kus esinesid õpetajad ja õpilased nii laulu, pillimängu kui ka räpiga.

Õpetaja ametit proovinud õpilastele meeldis kindlasti kõige rohkem see, et igal vahetunnil sai küpsist süüa ning tundides kohvitass näpus käia. Jagasime ka käskkirju, mis olid küll naljaga tehtud, kuid nii mõnegi väiksema hirmutas päris ära.

Kokkuvõtteks võib öelda, et päev möödus edukalt, nii õpetajatel, kui ka õpilastel. Kõik said oma tööga kenasti hakkama.

Kärt Seil, 9. klassi õpilane

Maaleht loosib välja 40 piletit Itaalia muusika festivalile. Kui olete Maalehe tellija ja soovite sellest kõigest osa saada, siis pange end kohe kirja!
Kui te ei ole veel tellija, siis praegu on just õige aeg liituda Maalehe tellijate perega. Rohkem infot SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare