OÜ Suigu Veod on Are valla parim ettevõte 2012


OÜ Suigu Veod on Are valla parim ettevõte 2012
Pildil pr. Ene Ergma külaskäik OÜ-sse Suigu Veod 2011.a. suvelAre Valla Leht

OÜ Suigu Veod on üle kümne aasta olnud Suigu piirkonnas arvestatavaks tööandjaks seda vaatamata vahepeal olnud rasketele aegadele.

Hetkel töötab ettevõttes kokku 7 inimest. Ettevõtte põhitegevusala on transportteenuse osutamine (metsamaterjali vedu). Täiendavalt pakutakse piirkonnas masinate hooldus ja remonditeenust. Ettevõte hea käekäigu eest kannavad hoolt juhatuse liikmed Valev Udras ja Jaanus Arenberg. Jaanus (pildil paremal) on ka ise Suigu piirkonna põline elanik.

Lisaks tööandja staatusele on OÜ Suigu Veod toetanud kohaliku kogukonna eluolu parimal võimalikul moel. Nii on Suigu Lasteaia-Algkooli parimad õppurid saanud alates 2000. aastast ettevõttelt rahalist preemiat. Õpilaste sõnul on kevadine preemia suureks stiimuliks hästi õppida. On leitud võimalusi ka lasteaia sponsoreerimiseks. Lasteaiarühmad on toetust kasutanud näiteks mööbli ja vaipade ostmiseks, samuti lastele ürituste ja väljasõitude korraldamiseks. Suigu lasteaialapsed ja õpilased on käinud tutvumas ka OÜ Suigu Veod töödega. Jaanus Arenberg tutvustas lastele masinaparki ja rääkis, milles masinameeste töö seisneb. Samuti on ettevõtte sageli abiks lasetaia-algkooli remonttöödel ning külaseltsi tegemistes, parandades ja korrastades ruume ning küla mänguväljakuid. Remont- ja kopatöid tehakse samuti sponsorlusena.

Arvestades osaühing Suigu Veod igakülgset panust kohaliku kogukonna eluolu parendamisse viimase kümnendi jooksul on nad igati õigustatud kandma Are valla parima ettevõtte tiitlit.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare