Päikesekillus oli presidendi vastuvõttPäikesekillus oli presidendi vastuvõtt
Kätlemistseremoonia on täies hoos - vasakul kikilipsuga president koos peokleidis kaaslasega, taga turvamees.Saku Sõnumid

Lasteaias Päikesekild oli Eesti Vabariigi 94. sünnipäeva kontsert Meelespea rühma laste korraldada. Nad otsustasid seda tähistada „presidendi vastuvõtuga".

23. veebruaril sisenes saali Meelespea rühma president Jan Harri Rehemaa koos oma saatja Marin Raba ja turvameestega. Nad võtsid vastu külalisi lasteaiast ning aukülalisteks kutsutud Saku vallavanema Kuno Rooba ning lasteaia direktori Tiiu Rõugu.

Toimus kätlemise tseremoonia, president pidas kõne, tantsiti valssi. Üritus algas Eesti hümniga, järgnes Päikesekillu hümn ning edasi kõlasid isamaalised laulud. Sünnipäeva juhtisid Ott Karl Kopel ja Pärli Koptelkov, kes teavitasid, mis juhtuma hakkab. Peojuhtide sõnul läks kõik suurepäraselt ning lapsed olid rõõmsad ja lõbusad.

Pärast kontserti olid aukülalised oodatud Meelespea rühma, kus oli kaetud pidulaud. Vallavanemal avanes võimalus teha külalisteraamatusse sissekanne.

Suured tänud Meelespea rühma õpetajatele Riina Hansonile ja Kristin Harendile ning Päikesekillu lauluõpetajale Leevi Kaustelile, kes kogu selle kauni kava kokku panid ning lastega laule ja luuletusi õppisid.

Aitäh vallavanem Kuno Roobale, kes sellest toredast sünnipäevapeost osa võttis. Täname ka Päikesekillu direktorit Tiiu Rõuku.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Unistuste ajalooõpik, mida sul kooliajal ei olnud! Kõige suurem EV100 raamat vaid 15,90 €. Telli ette SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare