Pärimusmuusika keskus kutsub Indrek Kalda juubelikontserdile



Indrek Kalda (Foto: www.folk.ee)
Indrek Kalda (Foto: www.folk.ee)Eestielu

6. detsembril täitub täitub 50. aastaring virtuoossel pillimehel, ainulaadse hääletämbriga lauljal ja nõudlikul muusikapedagoogil Indrek Kaldal.

Sel puhul ootab Eesti Pärimusmuusika Keskus tema sõpru ja austajaid neljapäeval, 9. detsembril kell 19.00 Viljandi Pärimusmuusika Aita osa saama juubelikontserdist "Jagatud armastus".

Aida produtsent Janne Suits märkis, et Indrek Kalda on TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia õppejõuna aidanud üles kasvatada mitu põlvkonda viiuldajaid ning püsib visalt selle töö juures ka praegu. Seeläbi on ta andnud palju nii eesti pärimusmuusikale kui muusikale üldse. "Pealegi on ta ka ise läbi aastate olnud väga viljakas muusik, tehes kaasa mitmetes kuulsates ansamblites, nagu näiteks Kukerpillid, Justament, Lindpriid, Sannalised ja mitmed teised."

Koos sünnipäevalapsega astuvad 9. detsembril aida suure saali lavale Celia Roose, Toomas Lunge, Jaan Sööt, Tiit Kikas, Sven Kullerkupp, Kait Tamra, Jaak Tuksam, Andres Kuut ja veel terve rida andekaid muusikuid. Kõlavad laulud Lindpriide, Jääääre, Justamendi ja Sannaliste repertuaarist, aga ka paljud lood, mis on spetsiaalselt selle õhtu tarvis sahtlipõhjast üles otsitud.

Vaata ja kuula mullu septembris toimunud Omakultuuriakadeemia kontsertkohtumist, mille külaline oli Indrek Kalda: http://darwin.kultuur.edu.ee/omakultuuriakadeemia/

Telli nüüdsest veelgi mahukam ajakiri Maakodu ja võida eksootiline reis Malaisiasse ja Singapuri! Tellida saab siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare