Põlva Avatud Noortekeskuse tegemisi: soetati juurde paar Wii mänguNoortekeskus soetas juurde paar Wii mängu. Pildil mängitakse kõige populaarsemat mängu Just Dance, mille mängimise peale peetakse lausa lahinguid. Foto: Põlva ANK
Noortekeskus soetas juurde paar Wii mängu. Pildil mängitakse kõige populaarsemat mängu Just Dance, mille mängimise peale peetakse lausa lahinguid. Foto: Põlva ANKPõlva Linna Teataja

"Sa ei pea end veidrana tundma kui sa teistest erinev oled. Iga üks on omal moel eriline. Sa ei pea olema see, kes sa olla ei taha"
/tekst on võetud ühe 12aastase tüdruku joonistuselt/

Üle pika aja oli noortekeskus avatud ka pühapäeval.

3. veebruaril kogunes noortekeskusesse punt noori, kes soovisid avaldada arvamust, mida põnevat võiks keskuses toimuda. Esmalt tunti end mõnusalt, vaadati filmi ja mängiti paar mängu. Seejärel asuti tõsisema mõttetöö kallale. Mida teha noortekeskuses ja kas noortekas võiks tihedamini nädalavahetustel avatud olla?

Noore vabatahtliku Linda Puusalu juhendamise all jaotati noored kahte gruppi ning kõik ideed, nii ulmelised kui reaalsed, tuli paberile kirja panna. Hiljem arutleti ideede üle ja mõeldi, mida võiks siis juba lähiajal korda saata. Ja otse loomulikult olid noored 110% nõus, et noortekas võiks tihedamini pühapäeviti avatud olla!

Mõningad erilisemad ideede:

  •  Rohkem ekskursioone (nt Otepää seiklusparki, teletorni, AHHAA keskusesse jne)
  • Esmaabikoolitusi
  • Projekti kirjutamise koolitusi
  • Põnevaid külalisi (lauljad, sportlased, kunstnikud jne)
  • Kõige põnevamaks ja üllatuslikumaks ideeks oli Vladislav Koršetsi ja Aleksei Turovskiga ühine kalalkäik. Eks same tulevikus näha, kas see meil ka õnnestub, loodame aga parimat.
Suured tänud noortele, kes otsustasid oma vaba pühapäeva veeta iseendale kasulikult. Tänud ka Lindale, kes võttis vaevaks tulla tegutsema koos noortega.

Kindlasti jätkame selliste pühapäevadega veel. Märtsis avame keskuse uksed pühapäevasel päeval vähemalt kahel korral.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare