Põlva ja Tartu vahel hakkab sõitma uus bussiliin

 (2)

GoBus uute hoonete avamine Kuressaares
GoBus avas Kuressaares uued kontori - ja bussiremondiruumid. Avati ka esimene kaasaegne pesula veoautodele ja bussideleFoto: Irina Mägi

Esmaspäevast lisab Go Bus Põlva ja Tartu vahelisele marsruudile uue bussiliini, mis hakkab sõitma kummaski suunas korra päevas.

Uus kommertsliini nr 131 buss väljub igal tööpäeval kell 8.00 Põlvast Tartusse ning alustab reisi Tartust Põlvasse kell 13.35. Erinevalt ülejäänud Tartu ja Põlva vahelistest liinidest sõidab buss Tartu linna mööda Riia tänavat, tehes peatused linnasisestes peatustes Riia ring, Soinaste ja Pauluse.

“Tulime reisijate soovidele vastu ja avasime uue bussiliini, kuna sõidunõudlus nendeks aegadeks oli selgelt olemas,” ütles Go Busi logistik Henri Pokk. “Samuti otsustasime lisada Tartus linnasisesed peatused, kuna need võimaldavad Põlvast ümberistumiseta sõitu Maarjamõisa haigla ja Lõunakeskuse piirkonda.”

Bussiliini sõiduaeg on 55 minutit, piletite hinnad sõltuvad väljumiskellaajast. Soodushinnaga saavad sõita õpilased, üliõpilased ja üle 60-aastased reisijad. Eelmüügis on pileteid võimalik osta veebilehelt www.bussipiletid.ee, samuti ka bussijuhi käest.

Liini täpne sõiduplaan on nähtav veebilehel www.peatus.ee.

Uus ja praktiline raamatusari TARGU TALITA KÄSIRAAMATUD!
Soovitame tellida kogu sarja – nii tuleb ühe raamatu hinnaks vaid 4,99 eurot ja lisaks osalete kahe Maalehe reisi loosimisel. Üks õnnelik võitja sõidab koos Maalehega juulis Šotimaale ja teine oktoobris Marokosse. Reisid loosime välja 17. mai 2018.

Tellima!

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare