Nii nagu ikka, on esimesed mängud natuke krobelised ja eksimusi tuleb tavalisest rohkem, aga see ei seganud Kotkastel hooaega võiduga alustamast. Mäng algas Kotkastele tagasihoidlikult - eksiti ridamisi kaitses ning rünnakul ei suudetud loogilisi lahendusi leida. Esimene veerand kaotati 17:23. Teisel veerandil Kotkad kosusid ning tehti õiged järeldused. Kotkad jätkasid maa alapressinguga, mis tõi edu. Teine veerand Kotkastele 25:12. Kolmas veerand kujunes Kotkastel jälle pingeliseks ja eksiti ridamisi nii rünnakul kui kaitses, kaotati 15:21. Neljandal veerandajal saavutasid Kotkad juba 16 punktilise eduseisu, kuid lõpp kujunes jälle pingeliseks ja minut enne lõppu oli vahe ainult kolm punkti. Siiski lõpus mängiti kindlalt ja võideti tulemusega 82:76. Kotkaste edukamad selles mängus olid Ants Järv 16 p, Priit Kirotar 15 p, Marten Järvik 14 p ja Rivo Nõmmistu 7 p.

Sellel hooajal mängivad KK Räpina Kotkad järgmises koosseisus: Priidik Purge, Joosep Sibul, Oskar Otsus, Karl Junson, Marten Järvik, Janno Ritsberg, Priit Kirotar, Ants Järv, Kaido Salomon, Ander Leib, Rivo Nõmmistu, Helikar Haabma, Ago Albert, Andres Kuuse, Imre Rõõs ja Martti Sala.