Septembri algul Karksi-Nuias peetud Eesti meistrivõistlustel maanteesõidus noortele oli Viko jalgrattaklubi edukaimaks sõitjaks M-14 klassis võistlev Mart-Anton Vendelin, kes sai 5. koha nii 10 km temposõidus kui ka 35 km pikkuses grupisõidus. Samas vanuserühmas oli Jannar Juss grupisõidus kahek­sa ja temposõidus üheteistkümnes. M-16 klassis lõpetasid Gert Kivis­tik ja Karl-Arnold Vendelin 70 km pikkuse grupisõidu vastavalt 8. ja 19. kohaga. 15 km temposõi­dus oli Karl-Arnold 13. ja Gert 16. Juba nädal aega hiljem toimusid Jõulumäel Eesti meistrivõistlused maastikurataste teatekrossis. See­kord esinesime kahe võistkonnaga. Meie esimene võistkond kosseisus Priit-Karmo Orupõld, Mart-An­ton Vendelin, Gert Kivistik ja Kristen Kivistik sai 4. koha ning teine võistkond kosseisus Sten Le­hemets, Jannar Juss, Karl-Arnold Vendelin ja Siim Lehemets oli 16. Kokku osales noorteklassis 28 võist­konda.

Veelgi nädal edasi sõideti 14. Tar­tu rattamaraton. Siin sai 89 km pik­kusel võistlusmaal teist aastat järjest võidu Tanel Kangert, kes edestas järgmist võistlejat ligi minutiga. Veel teinegi esikoht tuli Vändrasse. kui M-17 klassis võidutses Kristen Kivistik, kes üldarvestuses lõpetas 32. kohaga. 40 km pikkusel pool­maratonil oli Karl-Arnold Vendelin teine. Septembri lõpus osalesid aga Viko jalgrattaklubi noormehed Eesti meistrivõistlustel duatlonis ja sedagi juba traditsiooniliselt edukalt. Noor­meeste A klassis oli distantsi pikku­seks 4 km jooksu, 13 km rattal ja 2 km jooksu. Kuldmedali võitis siin Kristen Kivistik, kes edestas teist kohta enam kui minutiga. Sama pi­kal distantsil võtsid mõõtu ka B va­nuseklassi noormehed. Karl-Arnold Vendelin teenis hõbemedali. Kuld jäi 10 sekundi kaugusele. Mart-Anton Vendelin oli viies ja Rando Tomingas kuues. Teine kuldmedal tuli Viko klubi poistele D vanuse­klassis. Siin oli distantsi pikkuseks 2 km+5 km+1 km ja kulla võitis Ras­mus Rahuoja ning pronksi sai Sten Lehemets. Poiste C klassis oli samal võistlusmaal Priit-Karmo Orupõld kaheksas.