Rõõmusõnum: Sinimägede aleviku mänguväljaku projekt sai rahastamise otsuseRõõmusõnum: Sinimägede aleviku mänguväljaku projekt sai rahastamise otsuse
Foto: DELFI

Veebruari kuus avanes MTÜ Kirderanniku Koostöökogu projektivoor, mille kaudu võib raha taodelda erinevatel otstarvetel. MTÜ SK Sõnn esitas projekti "Sinimäe aleviku mänguväljaku rajamine".

Kirderanniku koostöökogu (KIKO) on eelvoor, kui nende käest on saadud positiivne vastus, tuleb projekt esitada Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Ametisse (PRIA-sse).

Aprillikuu alguses saime me suurepärase uudise - Sinimägede aleviku mänguväljaku rajamise projekt sai rahastamise otsuse!!! See tähendab seda, et juunikuu alguses alustatakse Sinimäel Pargimäe nõlval mänguväljaku püstitamist. Aastaid oleme olnud ilma turvalise mänguväljakuta, see aeg saab nüüd läbi ja üsna pea saame taas ronida, kiikuda, möllata ja mängida uhkel mänguväljakul. Seda kõike tänu Mati Männisalule, kes oli suureks abiks projekti koostamisel ja MTÜ SK Sõnnile, kes oli nõus projekti esitama.

Suur- suur aitäh kõikidele, kes jõu ja nõuga kaasa aitasid. Kellel asja vastu rohkem huvi, võib pöörduda minu poole telefonil: 5254590 (Margit).

Lõpetuseks kõigile suur- suur palve: Palun õpime hoidma asju enda ümber, sest nii kahju on, kui midagi teeme ja see peagi ära lõhutakse.

Telli nüüdsest veelgi mahukam ajakiri Maakodu ja võida eksootiline reis Malaisiasse ja Singapuri! Tellida saab siit

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare