Keskpäeval toimus paadiralli teatevõistlus 6-liikmelistele võistkondadele.
Võistlema asusid 2 tiimi. Võistkond “Puslakud” koosseisus Martti Ellisaar, Maikel Ellisaar, Kermo Kivi, Taavi Filatov, Hardi Kuklase ja Kaisa Järmut.
Teises pika nimega segavõistkonnas “15 võrratut detsimeetrit sekundis”osalesid Taavi Lüütsepp, Oliver Lüütsepp, Kalvi Kõva, Karin Veeroja, Tiit Toots ning Ragne Larin.
Viimasena mainitud võistkond võttis võidu 27,6 sekundilise edumaaga “Puslakute” ees.

Hulgaliselt atraktiivsust pealtvaatajatele pakkus isemeisterdatud veesõidukite konkurss.
Žürii valis seitsme veesõiduki seast parimaks Rõuge vallas Sännas tõsise meeskonnatöö tulemusena Lauri Semevsky juhendamisel valminud kvaliteetse vesijalgratta.

Kell 18.00 alanud kummipaadirallile läbi 5 järve, registreerus rekordilised 106 paatkonda. Starti jõudis neist 98 ja võistluse suutis lõpetada 92 paatkonda.
Meeste klassis võtsid ajaga 36:24.5 esikoha Mark Laine ja Priit Narusk (fotol, võistkond Silja Sport).
Paadiralli mitmekordsed võitjad Taavi ja Oliver Lüütsepp (Tegelikult me ei ole vennad) kaotasid võitjatele 20,1 sekundiga. Kolmandaks sõudsid ennast ajaga 37:10.9 Marko Purgas ja Peeter Kartsepp (Võru Autopood).

Naistest olid parimad “paadirallitajad” Silja Suija ja Sirli Hanni (Silja Sport II) ajaga 41:16.6.
Kristiine Lauri ja Kaija Vahtra (Kirka & Kaija) jäid parimast naispaatkonnast maha 3.43.
Merle Vidder ja Margot Pähn (MerleMargot) saavutasid ajaga 45:45.0 kolmanda koha.

Käesoleval aastal võistlesid uudisena “Rafti” klassis 3 suurt paati. Parima tulemuse sai kirja võistkond “Mõlajad” koosseisus Karin, Katrin ja Karina Valdas ning Meelis Sasi. Distantsi läbimiseks kulutati 55 minutit ja 23 sekundit.

Juubeliaasta puhul toimus õhtune pidu lausa kahel laval. Pealaval esines Superstaar 2011 – Liis Lemsalu. Üles astus veel sarnaselt Rõuge Veepeole ja Paadirallile 15.juubeliaastat tähistav Meie Mees eesotsas Aivar Riisaluga.

Suurjärve kaldal pakkus rannafiilingut Ring FM-i rannalava, kus mängisid nii värsket kui ka vanemat muusikat DJ Ahto Kalda, DJ Vahur Kollom ja DJ Marko Kiljak.