Rumba, Samba, Tango....


Rumba, Samba, Tango....
Pilt on illlustreerivFoto: Ilmar Saabas

Selle aasta 15. novembrit võib pidada Ramsi Vaba Aja Keskuses sündinud seltskonnatantsuklubi sünnipäevaks.

Sel päeval valis juba alates jaanuarikuust tantsu harjutamas käinute selts­kond erinevate pakutud nimevariantide seast parima - PaulA. See on kombinatsioon meie tantsuõpetajate Paul ja Aza Rusanovi nimedest. Enamusele eestlastest seostub see nimi kohe lauluga- Paula sul on poisipea.... Lisaks nimele valiti ka klubile president ja asepresident. Tants on kui suhtlusviis, mille olulisem pool on elamus ja meeldiv koosveedetud aeg oma kaaslasega.

Peotantsu klubi PaulA ühendab neid, kes tunnevad huvi ja va­jadust meeldiva seltskonna ja hea tantsuoskuse järele. Klubi liik­meskond kohtub 2 korda nädalas tantsutundidel Aza ja Paul Ru­sanovi käe all Ramsi Vaba Aja Keskuse avaras saalis. Ukse taha jääb argipäev ning keskendutakse vaid sellele, mida pakub Ladi­na-Ameerika ja standardtantsude lai maailm. Botafoogo, volta ja värtenpöörded ei ole kerged tulema! Kuid nagu ütleb Paul - raske õppustel, kerge lahingus. Saavutatud tantsuoskus ja enesekindlus tantsupõrandal kompenseerivad õppimisele kulunud aja ja raha.

26. novembril toimus juba teist korda meie koduklubis Ram­sil temaatiline tantsuõhtu- pidu Samba rütmidega. Üritust aus­tasid oma kohalviibimisega ka Karksi-Nuia klubi Lipsi ja Viljandi klubi Promenaad tantsijad. Meeleolukas õhtu algas ühise tant­sutreeningu ja sammukombinatsioonide õppimisega. Peo kul­minatsiooniks oli Samba tantsuvõistlus, kus osalesid nii klubi liikmed, kui külalised. Tantsijaid hindas 3-liikmeline kohtunike meeskond, kes pärast võistlust pidi ka finaliste kommenteerima. Meeldejäävam osa kommentaaridest oli- ärge olge nii tõsised! See on hea üleskutse kõikidele, kes tahaksid veidikenegi tantsida- är­ge olge nii tõsised, nägu särama ja tantsima!

Klubi tulevastest tegemistest etteruttavalt niipalju, et jaanua­rist alustab uus kursus algajatele tantsuhuvilistele ning temaati­liste tantsuõhtutele on jätku oodata juba veebruaris.

Tantsuklubi PaulA ootab kõiki huvilisi meiega liituma. Kon­takti saab Ramsi Vaba Aja Keskuse kaudu ning kirjutada saab e-posti aadressile tantsuklubi.PaulA@gmail.com

Tantsige ja olge terved!

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare