Saue linnas asutati Sotsiaaldemokraatliku Erakonna osakond

 (3)
Saue linnas asutati Sotsiaaldemokraatliku Erakonna osakond
Foto: Tanel Meos

Saue linna sotsiaaldemokraadid moodustasid teisipäeval Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Saue osakonna ja valisid osakonna esimeheks Saue linnavolikogu liikme Ero Liiviku.

„Tahame pakkuda selget alternatiivi pikka aega linnas võimul olnud erakondadele. Me seisame demokraatlike ja avatud linnajuhtimise põhimõtete juurutamise eest. Ainult nii saab Saue elanike huvisid hästi kaitsta," ütles uue osakonna esimees Ero Liivik. „Demokraatia nurgakiviks on kohalike inimeste õigus ja võimalus rääkida kaasa igapäevaelu puudutavates küsimustes." Liiviku sõnul lähevad Saue sotsiaaldemokraadid kohalikele valimistele vastu oma nimekirjaga.

SDE Harjumaa piirkonna juhi Karel Rüütli väitel aitab vastloodud osakond sotsiaaldemokraatidel linnas jõulisemalt esile tulla ning oma vaateid ellu viia. „Tervitan osakonna sündi ning loodan, et Saue linna osakond teeb tihedat koostööd nii Saue vallas tegutsevate sotsiaaldemokraatidega kui ka Harjumaa piirkonnaga meie ühiste eesmärkide saavutamiseks," märkis Rüütli.

Saue linna sotsiaaldemokraadid ootavad endaga liituma kõiki hea tahtega inimesi, kes soovivad oma kodulinna hüvanguks tööd teha.

Osakonna aseesimeheks valiti Anu Nõulik ning juhatuse liikmeteks Alo Jürgenstein ja Kristiina Kotter.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare