Seikluspark kohe valmis: Tuhamäe hostel võtab vastu esimesi kliente

 (14)

Pilt on illustreeriv.
Pilt on illustreeriv.Reuters/Scanpix

Eile pidulikult avatud Tuhamäe hostel, millest avaneb vaade seiklusturismi keskuse veel suletud laskumisnõlvadele, on veebruarikuus igaks nädalavahetuseks välja üüritud, seda juhul kui välja kuulutatud uudis tuhamäe laskumisnõlvade avamisest veebruari alguses paika peab, kirjutab Põhjarannik.

Pool kuud enne Kiviõli seiklusturismi keskuse nõlvade valmimist avas oma uksed Tuhamäe hostel, mis on mõeldud eelkõige majutama just neid kliente, kes tulevad Eesti pikimatele laskumisnõlvadele ning uhkeimasse lumelauaparki. Eile koos uudisega, et esimene nõlv avatakse sõitjatele 1. veebruaril, tuli mõne tunni jooksul hostelile tosin majutust puudutavat infopäringut. Esimesed toad on aga juba praegu seiklusturismi keskuse ehitajatele välja üüritud.

Veebruaris esimene sõiduvõimalus

Sihtasutuse Kiviõli Seiklusturismi Keskuse juhatuse liikme Janek Maari sõnul käidi eile küll välja info nõlvade avamisest 1. veebruaril, kuid pigem tuleks rääkida ühe, kõige suurema laskumisnõlva avamisest. Ülejäänud rajad ning lumelauapark loodetakse käima saada veebruarikuu jooksul.

Loe pikemalt Põhjarannikust.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Unistuste ajalooõpik, mida sul kooliajal ei olnud! Kõige suurem EV100 raamat vaid 15,90 €. Telli ette SIIT.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare