Sillamäel toimunud jalgpallikohtumisel loopis pealtvaataja kohtunikku kividegaIgor Subbotin
JalgpallFoto: Andres Putting

Laupäeval ei õnnestunud Sillamäe Kalevil koduväljakul Tallinna Infoneti vastu enamat 0:0 viigist, kuid lisaks on klubi saamas trahvi selle eest, et mängu ajal viskas üks pealtvaataja kahel korral joonekohtunikule väikese kiviga vastu pead.

Kohtumise normaalaja lõpuni oli jäänud vaid pisut üle viie minuti, kui peakohtunik Roomer Tarajev seiskas kohtumise, kuna joonekohtunik Raul Kaivojat loobiti publiku seast väikeste kivikestega ja kahel korral tabasid need tema pead.

Sillamäe Kalevi esindajad suunasid seejärel rohkem turvamehi seltskonna juurde, kust kivid lendasid, ja kohtumine sai jätkuda.

Kalevi president Aleksandr Starodubtsev rääkis eile, et klubi tegi kividega loopija kohe kindlaks. “Ta käis täna minu juures. Jutt oli lühike: kuni hooaja lõpuni teda staadionile ei lubata,” kinnitas Starodubtsev, lisades, et tegu oli kahetsusväärse juhtumiga, kuid paraku on selliseid üksikute tegelaste kordasaadetavaid lollusi klubil sada protsenti väga raske ära hoida.

Eesti jalgpalliliidu avalike suhete juht ja distsiplinaarkomisjoni liige Mihkel Uiboleht sõnas, et kõigest hoolimata on olukorra tekkimine, kus seatakse ohtu kohtuniku turvalisus, väga raske rikkumine kohtumist korraldava klubi poolt. “Selle fakti suhtes on alustatud distsiplinaarmenetlust ja kõigi eelduste kohaselt karistatakse Sillamäe Kalevit rahalise trahviga,” kinnitas Uiboleht.

Loe pikemalt Põhjarannikust.

Maaleht maksab igal kuul ühele tellijale Eesti keskmist palka ja nii 12 kuud järjest.
Telli Maaleht ja osale tellijapalga loosimises!
Vaata lähemalt >

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare