Kohila saavutas esiliigas medalikoha neljandat hooaega järjest. Finaalis alistas Kohila SK/Lallemand Tamsalu Los Toros/Simuna IVAXi kindlalt seisuga 71:51.

Kogu hooaja stabiilselt mänginud Kohila SK/ Lallemand meeskond lõpetas I liiga põhiturniiri II kohal, veerandfinaalides alistati kahel korral Kuressaare meeskond 94:69 ja 101:69.

Tiit Soku Korvpallikoolis alistati poolfinaalis pärast tasavägist esimest poolaega Swedbanki meeskond tulemusega 81:55, teises poolfinaalis alistas mõnevõrra üllatuslikult Tamsalu Balteco 88:86. Nii oli finaalis Kohila vastaseks just Tamsalu.

Finaalmäng algas 10:17 kaotusseisuga pärast esimest mänguveerandit, kuid eduseis vastaste ees saavutati juba teisel veerandil ja poolajaks oldi ees 42:25. Kolmandal mänguveerandil õnnestus vastastel Kohila poistele järele jõuda ja edumaad vähendada, kuid seda siiski mitte kauaks.

Kohila SK/Lallemand meeskonna resultatiivseimad olid Heiko Niidas 19 punktiga ja Margus Klementsov 15 punktiga.

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliiga võitjana kohtus Kohila SK/Lallemand G4S Korvpalli Meistriliigas 9. koha saavutanud KK HITO meeskonnaga, esimese mängu Kohilas võitis kodumeeskond tulemusega 82:68, teises mängus Jõhvis läks võit KK Hitole 88:83. Kuna võitja selgitati kahe mängu kokkuvõttes, siis kuulus võit tulemusega 165:156 Kohila SK/Lallemandile ja koht järgmisel hooajal G4S Korvpalli Meistriliigas tagati. Otsuse järgmise hooaja kohta langetab Kohila SK Spordikooli juhatus.

Meeskond mängis koosseisus: Heigo Erm, Margus Klementsov, Heiko Niidas, Raido Pomerants, Freddy Talts, Martin Limberg, Siim Kams, Kenno Kokk, Marek Einama, Kustas Kirsipuu, Vitali Komar, Sten Karhu, Marko Ahven, Kristjan Kallaste, peatreener Jüri Pritsin.