24.jaanuar - Toimus KEHA Spordikooli esimene suusatrenn.

27.jaanuar - Keila Kooli 5d klassi õpilane Mariann Reinmann tuli Kalevi Spordihallis TV10 olümpiastarti 2010 a. Harjumaa sisekergejõustiku finaalvõistlusel 60 m jooksus meistriks.

30.jaanuar-Algas Keila tervisekeskuse saalis 8.saalijalgpalli turniir Keila jalgpalliklubi auhindadele „;Keila CUP2010“.

14.veebruar - Keila Terviseradadel toimusid Keila meistrivõistlused suusatamises Hole In One auhindadele.

19.veebruar - Keila Kooli põhikooli tüdrukute võistkond võitis Harjumaa 7.-9. klasside koolidevahelistel meistrivõistlusted võrkpallis.

21.veebruar - Keila Tervisekeskuses toimus 3x3 korvpalliturniir, kus omavahel võtsid mõõtu poisid ja tüdrukud viies vanuseklassis. Kokku osales 22 võistkonda.

24.veebruar - Eesti Vabariigi aastapäeval toimus üleriigiline aktsioon „Ring ümber maakera, mille raames pani Keila terviseradadel oma terviskilomeetrit kirja 304 inimest, kes läbisid kokku 3341 kilomeetrit.

5.märts - Terviseradadel Keila Kooli meistrivõistlused suusatamises.

6.märts - Tervisekeskuses algasid Securitas/Keila korvpallimeistrivõistluste mängud.

7.märts – Keila Sprindiga jätkusid Keila Suusapäevad 2010.

27.märts - Keila Viimase Lume Võistlus - 50 km.ühisstart.

3.aprill - Securitas/Keila MV korvpallis võitjaks tuli Juurviljapõrgu.

7.aprill - Terviskeskuse ujulas oli Keila Pikamaasarja II etapi 1.ujumiskolmapäevak.

17.aprill - Terviseradadel toimus neljaetapiliste Eesti Meistrivõistluste I etapp Discgolfis.

24.aprill - Tervisekeskuses toimusid Keila meistrivõistlused paarisvõrkpallis.

1. 2. Mai - Keila Tervisekeskuse spordisaalis toimus korvpalliturniir Keila Cup 2010.

12.mai - Keila Kooli 3.klasside võistkond saavutas laste liiklusvõistlusel „Vigurvänt“ tubli 4.koha. 15.mai - Keila Tervisekeskuses toimus Hea lapse turniir iluvõimlemises.

23.mai - Keila Tervisekeskuses toimus Võimlemispidu 2010 “ Võimeldes kauniks ja terveks”.

29.mai - Kultuurikeskuses toimus paarismälumäng.

30.mai - Keila Tervisekeskus toimusid Eesti Noorte Meistrivõistlused ujumises.

31. mai - Tervisekeskuses toimus Eesti Ujumisliidu noortesarja finaalvõistlus ujumises.

12.juuni - Keila Tervisekeskuses toimus ujumisvõistlus KEILA CUP IX.

13.juuni - Terviseradadel toimus Keila Rattasõit 2010.

4.juuli - II CSIT maailmamängude avatseremoonia võimlemispeol „ Pidu läheb käima“ osales Keilast 29 võimlemisklubi Sistrum liiget.

31.juuli - Pikamaasari 2010 IV etapina toimus Keila Poolmaraton ja rahvajooks.

4.august-Asfaltkatte sai Haapsalu mnt äärne kergtee, mis on jätkuks Tammermaa kergteele. Lähiajal paigaldatakse raudteeülesõidule ka ohutuspiirded, tee märgistatakse.

8.august - Terviseradadel asuva jalgpallistaadioni muruväljaku esimeses mängus kaotas Keila jalgpalliklubi meeskond Eesti MV III liiga mängus Kehtna FC Florale 2:3.

14.august - Keila noormees Aavo Talvar võitis Raplas sõidetud Eesti kardisõidu meistrivõistluste eelviimasel etapil nii eelfinaali kui ka finaali, tuli klassis Rotax Max Eesti meistriks ja pälvis õiguse osaleda Rotaxiklasside maailma karikavõistluste finaalis.

20.august - Haapsalus toimus korvpallikohtumine Riigikogu ja linnapea koondise vahel.

27.august - Komisjon vaatas üle ja võttis väikeste märkustega vastu 235 meetri pikkuse rulluisuraja, mis kulgeb SOS lasteküla spordiväljaku ümbruses ning BMX raja esimese ehitusjärgu.

29.august - Keilas toimus Eesti täispika triatloni jooksu etapp.

29.august - Laupäeval ja pühapäeval mängiti Keila pesapalliväljakul Eesti meistrivõistluste finaalmängud pesapallis. Kohtusid Keila Pitbull`s ja Kiili Pantrid.

17.september- Keilas toimus Vello Pleesi karikavõistlus tuletõrje mitmevõistluses. Sel puhul oli aastaid Keilas tuletõrjeinspektorina töötanud Vello Plees kutsunud Keila komandosse linna ettevõtete juhid tutvuma päästjate võimekusega.

22.september - Terviseradadel toimus „Südamega inimeste südame toetuseks Püramiidi matk“. Matka eesmärk oli toitumispüramiidi tutvustamine.

26.september - Keila Pikamaasarja 2010 V etapp, võistlus Keila Rull 2010 rulluisutamises ja rullsuusatamises toimus Keila Terviseradadel.

2.oktoober - Keila esimeseks meistriks discgolfis tulid Janne Okspuu ja Timo Suslov.

6.oktoober - Harjumaa koolidevahelised meistrivõistluste finaalmängudel jalgpallis Keila jalgpalliväljakul osalesid Keila Kooli 4.-7.kl ja 8.-9.kl võistkonnad.

7.oktoober-Saalihoki EuroCUPi finaalturniiril tunnistati mängus Sveitsi meistri vastu Eesti valitseva meistri SK Auguris mängiv Keilast sirgunud ja siin elav noor mängumees Rainer Komi eesti meeskonna parimaks.

22.oktoober - Keila Terviseradadel Vikerkaare lasteaia sportlik pereüritus Tule minuga käima.

5.november - KalevSpa ujulas peetud Eesti Ujumisliidu Noortesarja Põhjatsooni võistlustel tegid Keila Swim-clubi ujujad ajalugu. Erik Hallikmaa sai kaks ülekaalukat võitu, Margaret Danilov võitis 100 meetri kompleksujumise distantsi.

6.november - Keila Tervisekeskuses toimus Eesti Maakilva I voor.

7.november - Pääsküla skatepargis toimusid Keila meistrivõistlused ekstreemspordis. Võistlusalad on BMX rattad, rula ja tõukeratas.

13.november - Keila Tervisekeskuses toimusid saalihoki Eesti Meistrivõistluste mängud.

14.november - Keila Tervisekeskus ja SK Vask korraldamisel toimus Keila Tervisekeskuses uue firmaspordi sarivõistluse “Keila Tiimsport 2011” raames esimese osavõistlusena saalihokiturniir. Uude sarja on registreerinud 10 võistkonda.

20.november - Hollandis, Hillegomis toimunud rahvusvahelisel iluvõimlemisvõistlusel saavutasid võimlemisklubi Triumf võimlejad Ketrin Kastehein, Jana Aid ja Lenne Grettel Leitmaa ning rühmakava rõngaharjutuses harjutustes esikohad. Kokku toodi koju neli kulda ja üks hõbemedal.

27.november - Keila Tervisekeskuses toimus Tai poksi võistlus Team Moisar Fight Show.

3.detsember - Keila koolipoiss, 16aastane Aavo Talvar valiti Eesti Autospordi Liidu juhatuse poolt 2010. aasta Eesti parimaks kardisõitjaks. Kõrge tunnustuse tõid Aavole kindlad esikohad Eesti meistrivõistlustel ja Balti karikavõistlustel, kus ta klassis Rotax Max võitis 23 võidusõitu 24st.

26.detsember - Keila Suusapäevad 2011 raames toimus suusahooaja avavõistlus. Kavas oli vabastiili eraldistart.

29.detsember - Kalevi Spordihallis toimunud Eesti Jalgpalli Liidu aastalõpu turniiril saavutasid Keila JK 1999-2000 aastal sündinud poisid 1.koha.