Tulemused Haapsalus toimunud Eesti C-klassi meistrivõistlustelt laskmises: 30 lasku spordipüstolist poistele saavutas I koha Mihkel Kurvits ja samas harjutuses tüdrukutele saavutas Meeli Mari Põkk III koha. 20 lasku õhupüstolist poistele saavutas Mihkel Kurvits III koha ja tüdrukutest Sirle Tenso II koha.

H. Rassi 40. mälestusvõistlustel Elvas alustas edukalt Peeter Olesk, lastes spordipüstoli harjutuses 30+30 lasku 580 silma, mis ületab kehtiva Eesti juunioride rekordi kahe silmaga. Samas harjutuses saavutas Mihkel Kasemets III koha, spordipüstol 30+ 30 lasku naisjuuniorid-Mariliis Tiisler III koht, 60 lasku lamades meesjuuniorid- SiimTirp II koht, õhupüstol 40 lasku naisjuuniorid - Mariliis Tiisler II koht, olümpiakiirlaskmine meesjuuniorid - Peeter Olesk I ja Mihkel Kasemets III, väikepüss 3x20 lasku meesjuuniorid - Siim Tirp III koht, standardpüstol 20+20+20 lasku meesjuuniorid - Peeter Olesk II koht, 60 lasku vabapüstol meesjuuniorid - Peeter Olesk II koht.
Laskurite treenerid on Maire Tiisler ja Ain Kattai.

Mesikäpa Hallis toimus Eesti meistrivõistluste teine etapp käsipallis noormeeste A-vanuseklassis.

Kokku mängisid kaheksa meeskonda kaks korda omavahel läbi turniirisüsteemis. Lõppjärjestuses saavutas Põlva spordikooli 1. meeskond I koha koosseisus: Tõnu Jõks, Lauri Lammertson, Daaniel Ipsberg, Rando Tamm, Indrek Neeme, Risto Salla, Kaarel Kõiv, Tauri Treier, Harri Oberg, Samuel Puna, Carl-Eric Uibo - treener Kalmer Musting. Põlva spordikool 2 saavutas II koha koosseisus: Henri Hiiend, Robin Oberg, Mihkel Muld, Karl- Magnus Rebane, Hendrik Varul, Taavi Tilgre, Alvar Tint, Raiko Rudissaar, Andeas Rikken, Sander Mandel, Remy Rõbakov, Gabriel Usin, Raivo Rudissaar, Klaus- Peeter Rüütli, Tarmo Salundi, Erki Kannik-treener Rein Suvi. Turniiri parimaks väravavahiks tunnistati Risto Salla ja parimaks kaitsemängijaks Andreas Rikken.

Viljandi spordihoones peeti Eesti meistrivõistluste II etapp noormeeste C-vanuseklassis (1997 ja hiljem sündinud) käsipallis. Lõppjärjestuses saavutas Põlva spordikooli võistkond II koha. Võitjatega spordiklubi Reval- Sport mängiti omavahel küll viiki ja koguti samapalju punkte, kuid väravate arvu vahega jäädi siiski teiseks.

Põlva meeskonnas mängisid: Romet Lammertson, Kristo-Siim Vidrik, Kaarel Raidmets, Marvin Liblik, Sander Sarapuu, Martin Ahvenainen, Carl-Eric Uibo, Jürgen Adamson, Markel Veiko, Elar Vanahunt, Andry Aust, Ander Sõrmus, Hardi Põder, Tõnis Kase - treenerid Kalmer Musting ja Rein Suvi.

Tartus Ülikooli spordihoones toimunud Eesti meistrivõistlustel käsipallis D-vanuseklassis (1999 ja nooremad) noormeestele oli lõppjärjestuses võidukas Põlva spordikooli 1. meeskond: Martti Vaino, Keiro Peeter Kottisse, Tõnis Kase, Karl Kannik, Martten Piirilaht, Christofer Viilop, Jaanus- Peeter Rüütli, Alfred Timmo, Mathias Rebane, Marken Järv, Eedi Jäger - treener Kalmer Musting.

Tartus Ülikooli spordihoones toimusid Mesikäpa minikäsipallimängud poistele ja tüdrukutele.

Tüdrukud 2000 vanuseklassis saavutas Põlva spordikooli 1. võistkond II koha koosseisus: Teele Utsal, Merilyn Lill, Rutt Kahre, Selma Rein, Maaria Kongi, Grete Märtson, Anne-Mai Pihlap, Liisa Teppo - treener Maie Utt.

Poisid 2000 saavutas Põlva spordikool 1. võistkond I koha: Karl Kannik, Mathias Rebane, Christofer Viilop, Alfred Timmo, Kristo Toom, Timo Panksepp - treener Kalmer Musting.

Poisid 2001 saavutas Põlva spordikool 1. võistkond I koha: Raimond-Eric Jaanus, Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Kris-Norman Lavrikov, Nikita Ossimov, Erko Vanahunt, Roland Kund, Taavi Ilves - treener Kalmer Musting.

Poisid 2002 saavutas Põlva spordikool 1 II koha: Kermo Saksing, Taavi Vool, Gabriel Villako, Lauri Land, Markus Leesalu, Roger Viirlaid, Priit Luuk-Luuken, treener Rein Suvi.