27. aprillil toimusid Haapsalus Eesti kadettide meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses. Kuni 85kg kehakaalus saavutas Hannes Käärik II ja kuni 100kg Evo-Richard Lode II koha.

2013. aasta Eesti meistrivõistlustel noormeeste B vanusklassi käsipallis saavutas Põlva spordikooli meeskond I koha koosseisus: Randi Soosaar, Roland Soosaar, Tarmo Salundi, Erki Kannik, Remy Rõbakov, Priit Pihus, Andree Laas, Gabriel Usin, Klaus Peeter Rüütli, Henry Mandel, Andry Aust, Jürgen Adamson, Carl-Erik Uibo, Raivo Rudissaar, Siimo Tigasson, Kaarel Raidmets. Treener Rein Suvi. Parimaks väravavahiks valiti Raivo Rudissaar.

Eesti meistrivõistlustel noormeeste D vanuseklassi käsipallis saavutas Põlva spordikool I koha koosseisus: Alfred Timmo, Taniel Sermat, Sander Nemvalts, Kevin Klaus, Fred-Eric Kärblane, Kris-Norman Lavrikov, Ranar Pügi, Kristo Toom, Nikita Ossimov, Raimond- Eric Jaanus, Karl Kannik, Mathias Rebane, Jaanus-Peeter Rüütli, Christofer Viilop. Treener Kalmer Musting. Turniiri parimaks väravavahiks valiti Cristofer Viilop ja parimaks kaitsemängijaks Mathias Rebane.

26.-27. aprillini Leedus Moletais toimunud rahvusvahelisel käsipalliturniiril olid võidukad Põlva spordikooli noored (treener Kalmer Musting). P2001 Raimond-Eric Jaanus, Ranar Pügi, Erko Vanahunt, Erik-Villem Lehtmäe, Fred-Eric Kärblane, Kermo Saksing. P2000 Sander Nemvalts, Kristo Toom, Taniel Sermat, Karl Kannik, Kevin Klaus, Christofer Viilop, Jaanus- Peeter Rüütli, Alfred Timmo, Mathias Rebane.

11. ja 12. mail toimus Mesikäpa Hallis tütarlaste D vanuseklassi Eesti meistrivõistluste teine etapp käsipallis 2000 ja hiljem sündinud neidudele. Põlva Spordikooli neiud saavutasid II koha koosseisus: Teele Utsal, Merilyn Lill, Gendra Vahtra, Rutt Kahre, Selma Rein, Maarja Kongi, Tuuli Ilus, Greete Märtson, Anhelika Lodeson, Laura Noormets, Liisa Teppo, Kristi Lodeson, Salme Rein, Brigita Kahre. Treener Maie Utt. Parimaks mängijaks Teele Utsal ja parimaks kaitsemängijaks Selma Rein.

Koorastes ILVES-3 orienteerumisjooksus N10NR(nöörirada) saavutas Emily Vinne III koha; N12 Johanna Laanoja II koha, M 12 Dainis Männiste III koha, M 14 Siim Helmoja II ja Villu Serv III koht. 4. mail toimus Tartumaal XXI Maiturniir kreeka-rooma maadluses Eldur Edela mälestuseks.

Kuni 32kg kehakaalus saavutas Hanno Käärik I, Karmo Mõtus II ja Peeter Pragi III koha. 58kg kehakaalus Markus Kriiskütt I koht; 63kg kehakaalus Rudolf Pragi II koht; 85kg kehakaalus Hannes Käärik I koht.

11. ja 12. mail toimusid Koitjärvel Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksus. Lühirajal M14 klassis saavutasid Siim Helmoja I ,Villu Serv III, Kristo Sirk 5. ja Esko Vanahunt 6. koha, N14 Johanna Laanoja 4. ja Kelli Nurm 5. koha; N20 Madli- Johanna Maidla III koht Teatejooksus saavutasid M14-16 klassis Põlva spordikooli noormehed III koha (Villu Serv, Kristo Sirk, Siim Helmoja).